imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Biedronka zamyka rok otwarciem 22 nowych sklepów

DOC.20201231.38089496.1.jpg


Fot. Jeronimo Martins Polska S.A. (1)

Nikogo nie trzeba przekonywać, że mijający 2020 rok był szczególnie trudny. Dla wszystkich. Sieć Biedronka, chcąc być jeszcze bliżej swoich klientów, zapewniając komfortowe i bezpieczne codzienne zakupy, otwiera nowe sklepy. Także w miejscowościach, gdzie sieć dotąd nie była obecna. Do 31 grudnia na mapie Polski pojawią się 22 kolejne placówki, które stale będą oferować atrakcyjne promocje.

W ciągu pierwszych trzech kwartałów 2020 roku sieć otworzyła 52 nowe sklepy, a 167 z już istniejących poddała kompleksowej przebudowie. Tylko w grudniu br. powstało już 37 nowych Biedronek.

„Rok 2020 to nowa rzeczywistość, w której musieliśmy się odnaleźć. Postawiliśmy na rozwój, aby zapewnić jak największy komfort i bezpieczeństwo milionom naszych klientów. To dla nich staramy się każdego dnia. Każdy nowy sklep jest budowany z myślą o wygodzie osób robiących zakupy” – Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka.

W efekcie grudniowych otwarć pierwsze sklepy Biedronki pojawiły się m.in. w Chocianowicach, Gardei, Moryniu czy Gnojniku. Nowe placówki zaczną pracę aż w 11 województwach: lubelskim, wielkopolskim, małopolskim, śląskim, podkarpackim, mazowieckim, łódzkim, podlaskim i dolnośląskim, lubuskim i zachodniopomorskim.

Nowo otwierane sklepy wyposażono w rozwiązania zwiększające komfort klientów. Każda z Biedronek jest przyjazna środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2 oraz charakteryzuje się nowym układem przestrzeni, skupiającym się na bardziej przystępnym wyeksponowaniu produktów. O najwyższą jakość świeżych warzyw i owoców zadbają Świeżoznawcy – eksperci od tej grupy produktów.

Łącznie do użytku klientów w dniach 29-31.12 zostaną oddane 22 sklepy. Z okazji otwarcia klienci każdego z nich mogą liczyć również na specjalne rabaty.

Lista otwieranych sklepów w dniach 29-31.12:

29.12

Lublin, ul. Prusa 8,

Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 17a,

Poznań, ul. Serbska

30.12

Przeciszów,

Osiek,

Zakrzówek, ul. Żeromskiego,

Luszowice, ul. Tarnowska 22,

Jasienica Rosielna,

Maciejowice, ul. Lubelska,

Jastrzębie Zdrój, ul. Piłsudskiego,

Warszawa, ul. Myśliborska 51

31.12

Tuszynek Majoracki, ul. Wł. Jagieły,

Kleszczele, ul. Kolejowa 20,

Szepietowo,

Piątnica, ul. Jedwabieńska,

Orchowo, ul. Wyzwolenia 6B,

Pyzdry, ul. Wrzesińska 29e,

Krzywiń, ul. Leszczyńska 4,

Drawno, ul. Kaliska,

Siedlec, ul. Wolsztyńska,

Droszków, ul. Działkowa 1,

Rudna, ul. Krochmalna.

Mijający rok był niezwykle trudny dla polskich przedsiębiorców. Sieć Biedronka wyciągnęła pomocną dłoń do małych polskich producentów, którzy szczególnie odczuli skutki pandemii. Z myślą o nich uruchomiono specjalny program „Czas na wspieranie małych producentów”. W efekcie do sprzedaży w sklepach sieci Biedronka w całej Polsce trafiło ponad 200 nowych produktów od 135 małych lokalnych dostawców. Na wsparcie mogły również liczyć osoby starsze. W ramach akcji „Czas na pomaganie Seniorom 65+” Biedronka połączyła wolontariuszy z seniorami potrzebującymi pomocy przy robieniu codziennych zakupów. Do programu zgłosiło się 20 tysięcy osób.

Dla Biedronki, w tym okresie, kluczowe było zapewnienie bezpieczeństwa klientom i pracownikom, a także dbałość o ciągłość dostaw, aby konsumenci mieli stały dostęp do potrzebnych produktów. By zwiększyć poziom bezpieczeństwa i komfortu zakupów, wydłużono godziny funkcjonowania sklepów w ramach Akcji 24 – w jej trakcie wiele placówek sieci było czynnych nawet całą dobę. Biedronka nawiązała też współpracę z Glovo i wprowadziła nową usługę dla klientów, umożliwiającą robienie zakupów online z bezkontaktową dostawą dostępną aż w 27 miastach w Polsce.

Biedronka doceniła pracę i zaangażowanie pracowników Biedronki oraz pracowników firm partnerskich, przyznając im specjalne rabaty do 1000 zł na zakupy w sieci, a wcześniej liczne nagrody, w tym nagrodę roczną im. Elisio Alexandre Soares dos Santos w wysokości 2300 zł brutto. Nagroda ta była wyższa o 200 złotych od poprzedniej, będąc jednocześnie najwyższą w historii Biedronki.

Źródło informacji: Jeronimo Martins Polska S.A.

 


Source link

Leave a Comment