imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Biedronka: Gang Bystrzaków to nowa akcja sklepu. Ruszy jeszcze w sierpniu?

000FVJ5PR4CEXHMO-C429.jpg


Biedronka przygotowuje się do wprowadzenia Gangu Bystrzaków, o czym wczoraj poinformował portal Wiadomości Handlowe. To świetna wiadomość dla wszystkich klientów popularnej sieci sklepów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnej serii uroczych maskotek po wcześniejszych: 

  • Gangu Świeżaków 
  • Gangu Słodziaków 
  • Gangu Fajniaków 
  • Gangu Swojaków 

Poprzednie akcje promocyjne Biedronki cieszyły się dużym zainteresowaniem. Szacuje się, że tylko od końca czerwca do połowy września 2021 roku liczba wydanych klientom Swojaków przekroczyła milion. Już niedługo dowiemy się, czy Gang Bystrzaków powtórzy ten sukces, a tymczasem zdradzamy najważniejsze informacje na temat nowego programu lojalnościowego dyskontu.  

O nowej akcji promocyjnej Biedronki portal Wiadomości Handlowe dowiedział się, ponieważ spółka Jeronimo Martins Polska, będąca operatorem znanej sieci sklepów, zgłosiła do rejestracji w Urzędzie Patentowym słowny znak towarowy – “Gang Bystrzaków“. Wiadomo, że do zgłoszenia doszło w zeszłym tygodniu, a miesiąc wcześniej Biedronka zarejestrowała domenę internetową – gangbystrzakow.pl

Biorąc to pod uwagę, można być już właściwie pewnym startu Gangu Bystrzaków. Tym bardziej, że w rozmowie z portalem potwierdził to Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu. Pozostaje więc tylko zadać sobie pytanie, kiedy ruszy nowa akcja promocyjna. 

Biedronka nie podała jeszcze konkretnej daty startu akcji. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że moment rozpoczęcia poprzednich programów lojalnościowych, które również opierały się zbieraniu punktów, był podobny.

Sprzedaż Świeżaków, Swojaków czy Fajniaków ruszyła pod koniec sierpnia, a to pozwala przypuszczać, że Gang Bystrzaków najprawdopodobniej również pojawi się w sprzedaży pomiędzy 25 a 29 sierpnia. 

Wiadomości Handlowe na podstawie zgłoszenia w urzędzie oraz zgłoszonego przez firmę Jeronimo Martins Polska wykazu podały do wiadomości publicznej, że w tym roku Biedronka w ramach akcji Gang Bystrzaków nie będzie promować produktów spożywczych. Akcja powiązana ma być jednak z takim asortymentem jak: 

  • maskotki, 
  • książki, 
  • gry komputerowe
  • zabawki
  • filmy animowane

Jak sama nazwa sugeruje, Gang Bystrzaków będzie również najprawdopodobniej dość mocno powiązany z działaniami edukacyjnymi i instruktażowymi.

Chociaż do tej pory sieć Biedronka pozwalała klientom zbierać punkty w postaci naklejek, przy Gangu Bystrzaków może czekać nas przełom. Koniec tradycyjnych książeczek może zwiastować pojawienie się aplikacji mobilnej sklepu, która została udostępniona klientom 30 maja br. 

Nowa akcja z maskotkami może być świetną okazją do jej promowania. Poza tym zbieranie punktów w aplikacji mobilnej może być znacznie wygodniejsze zarówno dla klientów, jak i pracowników Biedronki

Czytaj również: 

Biedronka azjatycka gryzie i powoduje alergie. Jak się jej pozbyć z domu? 

“Ludzie mają nierówno pod kopułą”, czyli jak kupić cukier? 

Właściciel sieci Biedronka z doskonałymi wynikami na półmetku roku 

Zobacz także:  


Source link

Leave a Comment