imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Białystok: Nacjonaliści przeciwko żydowskim roszczeniom

at

Strona główna &gt Polska &gt Białystok: Nacjonaliści przeciwko żydowskim roszczeniom Białystok: Nacjonaliści przeciwko żydowskim roszczeniom AdRo203 Polska 0

Zważywszy na ostatnie wydarzenia, które miały miejsce podczas wizyty sekretarza USA, Mike Pompeo, oraz niedługo po niej, a mianowicie naciski ze strony oficjeli USraela odnośnie zwrotu przez Polaków bezspadkowego przedwojennego mienia żydowskiego, jak również oszczerstwa padające ze strony Izraela pod adresem polskiego narodu postanowiliśmy działać.

Ostatnie tygodnie przyniosły nam cyrk w postaci anty-irańskiej konferencji w stolicy, której pokłosiem okazały się być żydowskie roszczenia majątkowe wysuwane przez sekretarza stanu USA, jak również amerykańskiej ambasador, Georgetty Mosbacher, na podstawie ustawy 447. Chwilę później słyszymy o kłamliwej narracji historycznej polityków Izraela i USraela, jakoby nasz naród podczas II WŚ kolaborował z nazistami. Służalcza, filosemicka polityka PiSuaru w żaden sposób nie broni interesu Polaków w tej sprawie. W takim wypadku w obowiązku nacjonalistów stoi uświadomienie rodaków o zagrożeniu jakie niosą ze sobą żydowskie roszczenia warte 300 mld dolarów, czyli trzech rocznych budżetów Polski.

Na ulicach Białegostoku zawisły plakaty informujące o sytuacji odnośnie konkretnych budynków, mogących pozostawać w zainteresowaniu syjonistów. Obwieszczenie znalazło się na około pięćdziesięciu budynkach. Świadomość zagrożenia jest podwaliną do dalszych działań, jak również jakiegokolwiek oporu. Tak więc zachęcamy również kolektywy autonomicznych nacjonalistów z innych miast do włączenia się do tej akcji. Zamieszczamy plik z plakatem w formacie A4 które można wydrukować. Nacjonaliści mówią stanowcze NIE żydowskim roszczeniom.

Mamy świadomość tego, kto rozpoczął kampanię informacyjną „Nie dla roszczeń żydowskich”. Są to osoby i organizacje, z którymi stanowczo nie jest nam po drodze, jednak w obecnej sytuacji interes narodowy przedkładamy ponad jakiekolwiek podziały.

WZÓR PLAKATU – LINK

Za: http://autonom.pl/?p=25636

11.03.2019

AdRo203

Partia interesów SyjonistycznychPolska neokolonią syjonizmuPolska pod żydowską okupacjążydowscy oszuściżydowskie roszczenia
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment