imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Besim Group nabywa Finance Navigator

DOC.20221115.43965262.1.png


Besim Group poszerza swoją ofertę o usługi spółki Finance Navigator. Ulokowanie kapitału w firmie zajmującej się doradztwem finansowym ma być kolejnym ważnym krokiem w rozwoju ogólnopolskiej grupy inwestycyjnej.

Efektywne lokowanie nadwyżek finansowych klientów lub budowanie dla nich i ich bliskich przyszłościowego kapitału, to podstawowe cele, które stawia przed sobą Finance Navigator. Ich model biznesowy oraz stosowna licencja, udzielona przez KNF w 2008 roku, pozwala im na niezależne i nieodpłatne doradztwo, opierające się na wielu rozwiązaniach inwestycyjnych. Współpraca ze spółką polega na wyborze zindywidualizowanej strategii spośród setek dostępnych na rynku rozwiązań oraz uważnym monitorowaniu jej.

Finance Navigator działa na rynku już od 2007 roku i swoje strategie tworzy na bazie produktów oferowanych przez współpracujące z nimi Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, które zarządzają wieloma rozwiązaniami inwestycyjnymi znanymi na całym świecie. W czasie swojej 15-letniej działalności firma zdobyła pozycję zaufanego, odpowiedzialnego, a przede wszystkim bezpiecznego podmiotu. Potwierdzają to liczni partnerzy, z którymi udało się przez ten czas nawiązać współpracę – są to m.in. TFI PZU SA, Allianz Polska, Franklin Templeton Investment Funds czy szwajcarski bank Vontobel.

Finance Navigator wyróżnia przede wszystkim doświadczenie zarządu, stała baza klientów, optymalna oferta zorientowana na staranną selekcję partnerów, otwartość na branżowe innowacje (m.in. możliwość zdalnej realizacji transakcji z wykorzystaniem systemu transakcyjnego NAVIFUND), a także stabilna pozycja wśród innych branżowych dystrybutorów.

„Finance Navigator otwiera przed klientami możliwości w zakresie inwestowania w akcje, obligacje, złoto, waluty, nieruchomości, czy też sztukę. Poszerzenie naszej oferty o usługi tak prestiżowej i powszechnie uznanej spółki jest dla nas olbrzymią wartością dodaną. W naszej działalności chcemy otaczać się osobami i podmiotami wykazującymi odpowiednie kompetencje i wartości, a inwestycja w firmę Finance Navigator w naszych oczach właśnie do tego prowadzi” – mówi Krystian Bielas z zarządu Besim Group.

„Dla Finance Navigator współpraca z Besim Group to przede wszystkim możliwość realizowania strategii rozwoju firmy poprzez poszerzenie sieci oddziałów. W nadchodzących miesiącach skupimy się na rekrutacji i wykorzystaniu potencjału projektów, jakie realizuje nasz partner. Cieszymy się bardzo, że stajemy się częścią dynamicznie rozwijającej się organizacji. Finance Navigator nadal będzie działał z zachowaniem obowiązujących nas regulacji jako niezależny dystrybutor funduszy inwestycyjnych, a klienci będą mogli dodatkowo poznać projekty realizowane przez Besim Group” – podkreślają Jolanta Kwaśniewska i Marek Chacewicz – zarząd Finance Navigator.

Besim Group prowadzi działalność na terenie całej Polski. Aktualnie posiada oddziały w Warszawie, Katowicach, Gdyni i Lublinie. Planowane jest również otwarcie kolejnych placówek.

Źródło informacji: Besim Group

 


Source link

Leave a Comment