imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Sławomir Zapała w programie “Gość Wydarzeń” [OGLĄDAJ] 19:20

bd7q434rp27h55w7deyu2uuc9tatq2qb.jpg


W sylwestrowy wieczór gośćmi Bogdana Rymanowskiego będą gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Sławomir Zapała wystąpią na żywo podczas największej domówki w Polsce. Wcześniej pojawią się jednak w “Gości Wydarzeń”. Transmisja w Polsacie, Polsacie News i na polsatnews.pl od 19:20.

Tegoroczny sylwester będzie inny z powodu pandemii koronawirusa. Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się na żywo z studiów Polsatu. Podczas największej domówki w Polsce wystąpi plejada gwiazd polskiej i zagranicznej estrady. 

 

O tym jak świętować nowy rok w czasie pandemii oraz o przygotowanych dla widzów Sylwestrowej Mocy Przebojów niespodziankach ze swoimi gośćmi będzie rozmawiał Bogdan Rymanowski. 

 

Krzysztof Ibisz wyląduje helikopterem na dachu budynku Polsatu

 

Jak mówi Krzysztof Ibisz, prowadzący Sylwestrową Moc Przebojów, “chcemy, aby widzowie powitali Nowy Rok razem z nami”.

 

ZOBACZ: Maryla Rodowicz specjalnie na Sylwestrowej Mocy Przebojów!

 

– Jak co roku będzie najlepsza taneczna muzyka, największe polskie gwiazdy, goście z zagranicy, wspaniali tancerze i tancerki, a Rafał Maserak będzie uczył tańczyć. W ten wyjątkowy wieczór pojawi się również Wróżbita Maciej, który będzie wróżył naszym widzom. Gwarantuję, że wraz z gwiazdami i prowadzącymi zapewnimy mnóstwo emocji i niezapomnianej zabawy! – zapewnił.

 

“Państwo stworzą tę imprezę” 

 

– Tęsknimy za publicznością – zaznaczył Krzysztof Ibisz. Zapewnił, że zabawa online będzie równie udana. – Będziemy widzieli jak wzajemnie się bawimy, to państwo stworzą tę imprezę, a my tylko pomagamy, dajemy tę technologię – mówił. 

 

Podczas największej domówki w Polsce wystąpią m.in. Doda, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, Daj to głośniej oraz Michał Szpak. Zaśpiewa także jedna z największych polskich diw operowych, Małgorzata Walewska, towarzyszyć jej będzie, i jego nazwisko to dla widzów niespodzianka, światowej sławy tenor. Początek imprezy o godz. 20:00 w Polsacie, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News i polsatnews.pl.

laf/ml/ polsatnews.pl

Czytaj więcej


Source link

Leave a Comment