imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

BATIST Medical nawiązuje strategiczną współpracę z firmą 3M Poland

37201434_1_crop_300x168_5fed67ba_CPO.jpg


Mamy w Polsce duży oddział i bogate doświadczenie, dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać strategiczną współpracę z firmą 3M Poland, której niezawodne produkty i rozwiązania wysokiej jakości będziemy promować na polskim rynku medycznym.

BATIST Medical ma w Polsce silną pozycję oraz ogromne doświadczenie jeśli chodzi o dystrybucję wyrobów medycznych wysokiej jakości. „Dziś, kiedy klienci szukają godnych zaufania produktów, wielu z nich stara się unikać tanich produktów z Azji, my oferujemy towary z najwyższej półki. Bardzo cieszymy się z pilotażowej współpracy z firmą 3M Poland i wierzymy, że będzie ona początkiem długotrwałego partnerstwa strategicznego, korzystnego szczególnie dla klientów, którzy chcą chronić zarówno swoje zdrowie, jak i środowisko, w którym przebywają” – powiedział Maciej Machowski dyrektor zarządzający na Polskę i Region Północno-Zachodni BATIST Medical.

Firmy podpisały umowę 18.09.2020 r.. Pilotażowa współpraca potrwa do końca roku 2020, jednak w przypadku, gdy obie strony będą usatysfakcjonowane, zostanie przedłużona na rok 2021.

KONTAKT:

Martina Piskorová

Rzecznik Batist Medical, Head of Communication & PR

tel. +420 603 818 524

e-mail: [email protected]


Source link

Leave a Comment