imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Basia Poleszuk wolna !!!

ax5

Strona główna &gt Polska &gt Basia Poleszuk wolna !!! Basia Poleszuk wolna !!! AdRo203 Polska

Basia Poleszuk wyszła z więzienia. Sąd zmienił wyrok, ale to nie koniec kary.

Barbara Poleszuk wyszła z więzienia. Sąd Okręgowy Warszawa-Praga udzielił jej zezwolenia na odbycie reszty kary w ramach dozoru elektronicznego w miejscu zamieszkania.

Barbara Poleszuk została skazana wyrokiem sądu z sierpnia 2017 roku na 4 miesiące pozbawienia wolności za podrapanie policjanta podczas manifestacji w Białowieży w 2016 roku. Działaczka związana ze środowiskami narodowymi rozpoczęła odbywanie kary 26 października 2018 roku. Wyrok sądu wywołał liczne kontrowersje w społeczeństwie.

W ocenie prokuratora spełnione są przesłanki do odbycia kary w takim systemie – kara pozbawiania wolności nie przekracza jednego roku, skazana posiada stałe miejsce pobytu, a system ten będzie wystarczający do osiągnięcia celów kary – mówił na początku grudnia Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Nie bez znaczenia pozostaje okoliczność, że innemu uczestnikowi zdarzenia w związku z którym Barbara P. została skazana, wyżej wymieniony Sąd wymierzył za popełnienie podobnego czynu karę jednego roku pozbawiania wolności, którą mężczyzna od kilku miesięcy odbywa w systemie dozoru elektronicznego – dodał.

Źródła: Niezalezna/Twitter Za komentarz niech posłuży tekst ze strony „Narodowy Lublin” (facebook.com), pod którym jako red. Tenete Trad. możemy się podpisać: Tak wygląda Basia Poleszuk po wyjściu z więzienia. Cała i zdrowa! Nigdy nas nie złamiecie, choćbyście zamykali nas w setkach, tysiącach, my wytrwamy i będziemy silniejsi! Dzięki temu że zamknęliście Basię pod presją „czerwonych” środowisk z Podlasia, w marcu 2019 roku Hajnówkę zaleją tysiące Narodowców i wtedy pokażemy naszą siłę oraz do kogo należy ten teren! I powiemy jeszcze jedno, może ten post dotrze do „czerwonej” hołoty z Hajnówki, Kapitan Romuald Rajs „Bury” to nasz BOHATER a wam HAŃBA!

PILNE! Basia Poleszuk wolna! O żółtych kamizelkach i głupocie polskich polityków ! Sklepowicz i Rola!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=pLlspL5VFoo?feature=oembed&w=640&h=480]

wRealu24.pl


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment