imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Bardziej toksyczny niż kukurydziany syrop fruktozowy

a-35-1000x630

Strona główna &gt Zdrowie &gt Bardziej toksyczny niż kukurydziany syrop fruktozowy Bardziej toksyczny niż kukurydziany syrop fruktozowy a303 Zdrowie

Bardziej toksyczny niż kukurydziany syrop o dużej zawartości fruktozy, ten mały tajny składnik jest POWSZECHNY w amerykańskiej żywności (i napojach)

[w Polsce też, sprawdź]

(Natural News) Czy zastanawiałeś się dlaczego 1 / 3 wszystkich Amerykanów zachoruje na raka w pewnym momencie życia, chociaż prawie nikt nie miał go 100 lat temu? A co z białaczką, czy myślisz, że jest dziedziczna? To byłby wielki błąd. Powszechny składnik napojów bezalkoholowych i większości papryczek i ogórków w słoikach wywołuje białaczkę, ale żaden lekarz w Ameryce nie został upoważniony do mówienia o tym, i większość z nich i tak nie ma o tym pojęcia.

Co to jest ta trucizna? Nazywa się benzoesan sodu, i znajdziesz ją w zwykłych produktach do usuwania farby, odplamiaczach, gumowych cementach, i wielu amerykańskich produktach spożywczych aprobowanych przez FDA do ludzkiej konsumpcji.

Benzoesan sodu zakazano w przemyśle gumowym, gdyż wielu narażonych nań pracowników chorowało na białaczkę i zmarło.

Substancja ta powstaje poprzez wymieszanie wodorotlenku sodu z kwasem benzoesowym, który nadaje mu bardzo destrukcyjne właściwości. W Europie media krzyczą by zakazać tego toksycznego „konserwanta”, gdyż może ingerować w normalny rozwój dzieci. Amerykańskie masmedia, oczywiście, nie powiedzą o tym ani słowa. Naukowcy boja się prowadzenia badań na benzoesanie sodu, gdyż mogą zostać „samobójowani” przez wielką żywność i wielką farmę, skoro natknęło się na to tak wielu badaczy raka, holistycznych lekarzy / holistic doctors i badaczy szczepionek.

Benzoesan sodu jest znaną substancją rakotwórczą, która pozbawia ludzkie komórki tlenu, niszczy układ odpornościowy i prowadzi do rozwoju raka krwi / blood cancer. Na etykietach produktów widzisz frazy np. „dla zachowania świeżości”, „jako konserwant”. Dlatego czujesz się bezpieczny i komfortowo kiedy twój mózg połyka te szczęśliwe slogany, a to co twój organizm próbuje strawić jest niebezpieczną miksturą / dangerous concoction, którą zsyntetyzowano w laboratorium przy użyciu chemikaliów.

Jest jeszcze gorzej. Kiedy benzoesan sodu miesza się z wit. C lub E, powstaje benzen. I tutaj powstaje w pełnym biegu białaczka. Na poziomie komórkowym, benzoesan sodu pozbawia tlenu mitochondria, czasem zupełnie odcinając „elektrownię” twoich komórek. Jest to zaprogramowana śmierć komórek, a kiedy komórki są pozbawione tlenu, nie są w stanie zwalczać infekcji i chorób, łącznie z rakiem – mutacja i niekontrolowany podział komórek.

Benzoesan sodu przedłuża okres przydatności produktów spożywczych i napojów, i skracają życie ludzi regularnie je konsumujących

Sprawdź sosy do sałatek, dżemy, sos sojowy, ocet, soki owocowe, salsę, tarte sery, napoje bezalkoholowe, pastę do zębów, syropy przeciwko kaszlowi, i setki produktów kosmetycznych na tę znaną truciznę i rakotwórczy benzoesan sodu. Jest to najtańszy środek zapobiegający powstawaniu pleśni na rynku, ale pozbawia organizm człowieka kluczowych substancji odżywczych, zwiększając przez to i liczbę zachorowań na przewlekłe choroby neurodegeneracyjne, np. choroby Parkinsona i Alzheimera.

Naładowany chemikaliami amerykański przemysł spożywczy jest dobrze chroniony. FDA nie przeprowadziła żadnych badań dla ochrony konsumentów przed rakotwórczymi dodatkami / cancer-causing additives i konserwantami w żywności, nie nawet na azotanach i azotynach (ten drugi jest rakotwórczym dodatkiem Nr 1. Benzoesan sodu jest szczególnie niebezpieczny gdyż niszczy części DNA. Szczególnie atakuje mitochondria – komórki wykorzystujące tlen do produkcji energii. Mitochondria kontrolują cykl życia i rozrost komórek.

Amerykańskie federalne przepisy bezpieczeństwa ograniczają poziom benzenu jako 5 ppb (części na miliard) w wodzie pitnej, ale z jakiegoś nieznanego powodu (pieniędzy) producenci napojów gazowanych są odporni na tę regulację bezpieczeństwa. Niektóre napoje bezalkoholowe są „zasilane” ponad 100 ppb benzenu, a to ponad 20 x więcej niż maksymalny „bezpieczny poziom” dla ludzi, choć żaden poziom nie jest bezpieczny dla konsumpcji. Zagrożenia związane ze stosowaniem benzoesanu sodu są dobrze znane od wczesnych lat 1990. Ale hej, jeśli „masz ochotę wypić dietetyczny napój”, po prostu zrób to, ponieważ twoje ubezpieczenie na pewno pokryje później chemioterapię, prawda?

Czytajcie etykiety na wszystkim. Poznajcie toksyny. Nie jedzcie raka! / Don’t eat cancer! Unikajcie benzoesanu sodu, aspartamu, sukralozy i rzepaku jak zarazy. To jest publiczne przesłanie Natural News. Sprawdź na NaturalPedia.com i FDA.news – więcej info o produktach spożywczych i suplementach które są i nie są bezpieczne.

15.09.2018 – S.D. Wells

Źródło: https://www.naturalnews.com/2018-09-15-more-toxic-to-humans-than-high-fructose-corn-syrup-this-dirty-little-secret-is-common-in-u-s-food.html

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment