imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Bankierzy centralni przejęli świat, wprowadzają nas do cywilizacji cyfrowej – Wolna Polska – Wiadomości

m_mincukiernik1408.jpg


Właściciel wydawnictwa Wektory ujawnia w swoich książkach w jaki sposób w 1985 roku bankierzy centralni przejęli władzę nad światem po spotkaniu Gorbaczowa z Reganem i Jaruzelskiego z Rockefellerem.

Banki Centralne oraz powiązane korporacje przejęły kontrolę nad światową gospodarką, kredytem rządowym i państwami narodowymi. Kontrola polityki państwowej oraz mediów odbywa się także przez szereg organizacji pozarządowych finansowanych przeze banki i korporacje.

Pan Józef Białek wymienia długą listę organizacji działających w Polsce, które zaangażowane są w destabilizację naszego kraju poprzez oddziaływanie na media, polityków oraz obywateli czego przykładem było ostatnio udzielenia wsparcia finansowego organizatorom Strajku Kobiet.

Ostatecznym celem bankierów jest zniszczenie cywilizacji analogowej i przejście do cywilizacji cyfrowej, w której każda jednostka społeczna przestanie być indywidualna ale stanie się częścią systemu, kontrolowana i podporządkowana nowym wartością materialnym i duchowym.

Wywiad z Józefem Białkiem przeprowadził dr.Jan Przybył

 

dr Jan PrzybyłJózef Białek


Source link

Leave a Comment