imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Badania dowodzą związku fal 5G z ilością zachorowań na covid

cell-tower-5390644_960_720.jpg


Nowe dane badawcze wskazują na silne związki fal sieci 5G z ilością zachorowań i zgonów na covid. Takie dane podało właśnie amerykańskie Narodowe Centrum Informacji Biotechnologicznej, NCBI.

Autorzy Beverly Rubik i Robert R. Brown na podstawie uzyskanych wyników ostrzegają wyraźnie przed zagrożeniami, jakie niesie ze sobą technologia 5G w kontekście wpływu na zachorowalność i objawy wynikłe z koronawirusa. Odnieśli się oni w swojej publikacji do artykułu, który ukazał się półtora roku temu w maju 2020 i stwierdzili w nim istnienie istotnej korelacji pomiędzy natężeniem promieniowania fal radiowych 5G i śmiertelnością z powodu covid. Dane do badań pozyskane były z 31 krajów.

Badacze zwrócili uwagę na przeprowadzone w USA badania wskazujące na istnienie związku pomiędzy istniejącą infrastrukturą sieci 5G a wskaźnikiem występowania poważnych schorzeń a także zgonów jednoznacznie przypisanych do covid. Nie mają tu absolutnie znaczenia inne czynniki takie jak gęstość zaludnienia, jakość powietrza w danym regionie ani nawet szerokość geograficzna.

Istota i wyniki badań

W ramach badania przeprowadzono trzy analizy przyczynowe w poszukiwaniu czynnika mającego bezpośredni związek z zachorowalnością. Tylko w jednym przypadku osiągnięto pełną zgodność, a było nim właśnie promieniowanie 5G. Pozostałe wymienione czynniki, a więc gęstość zaludnienia, jakość powietrza oraz szerokość geograficzna zgadzały się tylko w jednym lub najwyżej dwóch przypadkach analiz. Uzyskany wynik oznacza, że czynnik 5G ma tu ewidentny związek i jest odpowiedzialny w dużej mierze za zachorowalność na covid.

Autorzy badania uzyskane wyniki użyli w celu porównania bioefektów promieniowania występującego w komunikacji bezprzewodowej WCR i 5G z objawami, które powszechnie przypisywane są zachorowaniom na covid. Na dalszym etapie wyniki tego porównania użyte zostały w celu opracowania listy nakładających się fizycznych efektów.

Badano objawy wywołane przez fale bezprzewodowe WCR oraz covid takie jak zachodzące zmiany we krwi, powstające zakrzepy albo trwale obniżony poziom hemoglobiny. Wśród badanych objawów znalazły się ponadto stres oksydacyjny, urazy tkankowe i narządowe, zaburzenia w układzie immunologicznym łącznie z supresja limfocytów T, podwyższony poziom markerów zapalnych, arytmia a także zwiększony poziom wapnia wewnątrz komórek, co ułatwia wirusowi wniknięcie do środka oraz replikację.

Tym co szczególnie zaniepokoiło badaczy był zauważalny i znaczący spadek poziomu głównego przeciwutleniacza organizmu jakim jest glutation. Następował on pod wpływem oddziaływania 5G ale także innych form promieniowania .bezprzewodowego. Wpływ fal i ich związek przyczynowo – skutkowy z przytoczonymi objawami u badanych pacjentów został więc udowodniony ponad wszelką wątpliwość i jest już dziś faktem naukowym a nie niczym nie podpartą teorią na podrzędnych forach internetowych.


Source link

Leave a Comment