imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Backstreet Boys zostali w domu i… nagrali wyjątkowy teledysk

vk6dfux5eh9n45ef24955p3reyu1fjbe.jpg


Ich wideo było częścią muzycznego wydarzenia, które zorganizował Elton John. W ten sposób brytyjski artysta chciał okazać wsparcie tym, którzy pomagają w walce z koronawirusem.

 

 

Zespół Backstreet Boys powstał w 1993 roku. Jego skład tworzą: Nick Carter, Brian Littrell, Howard Dorough, Alexander McLean oraz Kevin Richardson.

ZOBACZ: Miłość w czasach zarazy. Seniorzy spotykają się na zamkniętej granicy

W trakcie nagrania u boku dwójki wokalistów pojawiły się ich dzieci. Richardson zaprosił synów, by towarzyszyli mu grając na perkusji i gitarze. Natomiast Carter w jednej ze scen pod koniec klipu śpiewał z synem na rękach.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fs-PQoxQzno

 

Słynny amerykański boysband podkreślił, że czuje się zaszczycony tym, że mógł być częścią tego niesamowitego wydarzenia.

 

Do akcji przyłączyły się m.in. Alicia Keys i Billie Eilish

 

W trakcie godzinnego programu można było zobaczyć nie tylko Backstreet Boys. Ze swoich domów postanowili wystąpić także inni artyści. W ich gronie znaleźli się: Camila Cabello, Shawn Mendes, Alicia Keys, Billie Eilish, Billie Joe Armstrong, Sam Smith, Dave Grohl oraz Mariah Carey.

 

Darowizny, które udało się zebrać w trakcie całego wydarzenia, zostaną przekazane Feeding America oraz First Responders Children’s Foundation – organizacje zajmują się wsparciem rodzin, które ucierpiały z powodu koronawirusa.

 

Koronawirus – pamiętaj o zaleceniach WHO

 

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w swoich zaleceniach przypomina, by podczas kichania lub kaszlu zasłaniać się rękawem (nie dłonią). Ewentualnie, używać do tego jednorazowej chustec-zki, którą należy niezwłocznie wyrzucić do śmieci po czym umyć ręce.

 

Wczoraj Obrona Cywilna we Włoszech poinformowała o śmierci 812 osób zakażonych koro-nawirusem, które zmarły w ciągu doby. Wirus doprowadził już w tym kraju do śmierci 11591 osób.

 

W Hiszpanii w ciągu ostatniej doby odnotowano 849 nowych przypadków śmiertelnych z po-wodu koronawirusa. Łączna liczba zgonów na terenie Hiszpanii z powodu pandemii wynosi 8189.

 

ms/ variety.com/ polsatnews.pl


Source link

Leave a Comment