imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Baba Wanga. Przepowiednie na 2022 a wojna Rosja-Ukraina

0007SXPM30NE0RXF-C429.jpg


22 lutego 2022 – fani numerologii uważają, że takie połączenie dwójek nie może przejść w sposób niezauważony dla świata. Dlatego spodziewają się dziś niezwykłych wydarzeń. Wiarę tę podsyca Baba Wanga, która w swoich przepowiedniach zwracała uwagę na tę datę. Kim był “Nostradamus z Bałkanów“?

Wangelija Pandewa Dimitrowa, bo tak naprawdę nazwała się Baba Wanga, urodziła się w 1911 roku w Strumicy (dziś Macedonia Północna, a dawniej Imperium Osmańskie). W wieku 12 lat doznała poważnego wypadku, w wyniku którego straciła wzrok. Baba Wanga uważała, że Bóg odebrał jej wzrok, ale w zamian dał jej dar jasnowidzenia.

Na początku przepowiadała przyszłość sąsiadom, ale w miarę upływu czasu zyskiwała na popularności. W domu Baby Wangi pojawił się nawet sam car Borys III.

CZYTAJ TEŻ W SERWISIE GEEKWEEKMagia liczb. Czy wpływają na nasze życie?

Uważana za jasnowidzkę kobieta zmarła 11 sierpnia 1996 roku. Chociaż od jej śmierci minęło już prawie 26 lat, przepowiednie niewidomej Baby Wangi nadal cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród ludzi na całym świecie.

Zatem co – według Baby Wangi – ma się wydarzyć 22.02.2022 roku?

Jak łatwo się domyślić, według Baby Wangi 22 lutego 2022 roku ma dojść do niezwykłych wydarzeń. Między innymi można się spodziewać agresywnych działań Rosji, która będzie chciała zaanektować państwa słowiańskie.

Baba Wanga miała ponoć powiedzieć, że Władimir Putin stanie się “władcą świata” oraz umocni relacje z Chinami.

Ogólnie rok 2022 ma nie być dla ludzkości zbyt łaskawy – wynika z przepowiedni Baby Wangi. Co jeszcze przewidziała?

Baba Wanga utrzymywała, że w 2022 roku wybuchnie kolejne pandemia, do której ma doprowadzić wirus z Syberii. Ostrzegała także przed brakiem wody pitnej, ponieważ wiele miejsc mają zniszczyć susze.

Zdaniem Baby Wangi we znaki będą się dawały także liczne anomalie pogodowe, w tym trzęsienia ziemi oraz wysokie temperatury, które będą sięgały nawet 50 stopni Celsjusza.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz sprawdzić, kiedy – według Baby Wangi – skończy się świat

Czytaj też: “Śpiulkolot”. Czy rzeczywiście był najczęściej używanym przez młodzież wyrazem?


Source link

Leave a Comment