imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

ATP Cup: Kamil Majchrzak – Pablo Carreno-Busta. Relacja i wynik na żywo

cf2p578xiyg3daraoxzkvt6rg21vt7wd.jpg


Kamil Majchrzak i Pablo Carreno-Busta zmierzą się w pierwszym starciu półfinałowego meczu Polska – Hiszpania w ATP Cup. Czy polski tenisista pokona doświadczonego Hiszpana? Relacja i wynik na żywo meczu ATP Cup: Kamil Majchrzak – Pablo Carreno-Busta od godz. 7:30 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne starcie w wykonaniu reprezentacji Polski podczas ATP Cup. W uznanym tenisowym turnieju rozgrywanym w Sydney Biało-Czerwoni doszli do półfinału, gdzie ich rywalem będzie Hiszpania. W pierwszym starciu meczu Polska – Hiszpania zobaczymy pojedynek Kamila Majchrzaka i Pablo Carreno-Busty.

 

Hiszpański tenisista to uznana marka w światowym tenisie i sprawca sporej sensacji podczas ostatnich igrzysk olimpijskich w Tokio. Carreno-Busta pokonał w meczu o brązowy medal jednego z czołowych zawodników ostatniej dekady – Novaka Djokovica i tym samym zapisał się na kartach historii hiszpańskiego tenisa.

 

Tym razem jego rywalem będzie Kamil Majchrzak, który może ma na koncie znacznie mniej osiągnięć niż Djokovic, ale też sprawił „małą” sensację pokonując w poprzedniej rundzie Federico Delobnisa. Zwycięstwo nad 44. rakietą światowego rankingu ATP było pierwszą wygraną Polaka w meczu z tenisistą z pierwszej „50” i sporą dawką pewności siebie przed meczem z Carreno-Bustą. Czy Majchrzak pójdzie za ciosem i dołoży swoją „cegiełkę” w drodze Polaków do wielkiego finału? Przekonamy się już w piątek.

 

Relacja i wynik na żywo meczu ATP Cup: Kamil Majchrzak – Pablo Carreno-Busta od godz. 7:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment