imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Apostazja Radio Maryja i TV Trwam, kolaboracja z żydowskim najeźdźcą Polski !

aaaa-1200x630

Strona główna &gt Polska &gt Apostazja Radio Maryja i TV Trwam, kolaboracja z żydowskim najeźdźcą Polski ! Apostazja Radio Maryja i TV Trwam, kolaboracja z żydowskim najeźdźcą Polski ! a303 Polska

Dowód apostazji Radio Maryja, TV Trwam, redakcji oraz „ojca” redaktora Tadeusza Rydzyka.

Konferencja jest aktem przestępczym! „Katoliczka” Szydło, która – spóźniona – bierze udział w tej zbrodni i na Wierze, i na Polsce, mimo syna księdza(!) nie liczy się z tym, że jej aktywność publiczna niedzielna zakłóca porządek niedzielny jej personelu służb państwowych i ochrony – i ich rodzin. No, chyba że całość jest już z Izraela, a co bardzo prawdopodobne. Podobnie było z Macharskim, który pojechał do prywatnej willi Rothschilda i tam dokonał zaprzaństwa – oddał klasztor Karmelitanek żydom. Wtedy też była to niedziela – a co dla żydów jest bardzo ważne, bo wiedzą, że tym – pracą w niedzielę – pociągają gojów do apostazji.

Pochówek Macharskiego – chichot piekieł http://www.gazetawarszawska.net/antykosciol/4275-pochowek-macharskiego-chichot-piekiel

„Konferencja” to kolejny krok do żydowskiego zaboru Polski i dalszego wypędzania Polaków z Ojczyzny. Wszyscy ochrzczeni uczestniczący w tym bluźnierstwie i apostazji są ekskomunikowani z Kościoła Świętego. Kara ziemska nadejdzie również.

Redakcja Gazeta Warszawska.

=====================

Drodzy Przyjaciele, Kochana Rodzino Radia Maryja, Szanowni Państwo!

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję „Pamięć i Nadzieja” poświęconą postawom Polaków ratujących Żydów podczas II wojny światowej. Konferencja odbędzie się 26 listopada (niedziela) w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, ul. Droga Starotoruńska 1 w Toruniu.

Konferencja będzie miała miejsce w Kaplicy Pamięci Męczenników Polskich o godz. 13.15. Przed konferencją zostanie odprawiona Msza św. w sanktuarium o godz. 12.00.

Konferencję organizuje Instytut im. św. Jana Pawła II „Pamięć i Tożsamość”, działający przy Fundacji Lux Veritatis, wraz z fundacją From The Depths przy współpracy Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.

W sympozjum wezmą udział bardzo ważni goście z Polski i z zagranicy. Będą przedstawiciele rządu polskiego – i nie tylko – oraz świadkowie uratowani przez Polaków w czasie Holokaustu.

Patronat honorowy nad konferencją objął Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, Beata Szydło, premier RP oraz Stanisław Karczewski, marszałek Senatu RP.

Proszę Państwa, chcielibyśmy wiedzieć ilu będzie gości, dlatego prosimy o zgłaszanie wszystkich chętnych bezpośrednio w sanktuarium, pod nr. tel. 693 168 247. Ilość miejsc jest ograniczona. Dziękujemy serdecznie za współpracę.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

Zgłoszenia chętnych:
pod nr. tel. 693 168 247

Międzynarodowa Konferencja „Pamięć i Nadzieja”

Wkład Centrum Dialogu i Modlitwy w Oświęcimiu w dialog chrześcijańsko-żydowski 1990-2013 http://www.gazetawarszawska.net/antykosciol/1240-wklad-centrum-dialogu-i-modlitwy-w-oswiecimiu-w-dialog-chrzescijansko-zydowski-1990-2013 Kalendarium konfliktu oświęcimskiego http://www.gazetawarszawska.net/pugnae/718-kalendariumoswiecimskie

Za: https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/140-apostazja-rm-i-tv-trwam-kolaboracja-z-zydowskim-najezdzca-polski

Data publikacji: 18.01.2018

rebbe rydzykwatykański antykościół Antychrystażydomasoński horror kościół
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment