imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Antek Królikowski, Fame MMA: O co chodzi z walką sobowtórów Putina i Zełenskiego?

000EZQXBOYS45EJL-C429.jpg


Pomysł narodził się wraz z zapowiedzią pierwszej gali założonej przez Antka Królikowskiego federacji MMA Royal Division. Wielką tajemnicą było to, kto wystąpi podczas walki, Królikowski natomiast obiecywał skandal na międzynarodową skalę. Ten cel został zrealizowany, bo nikt nie przypuszczał, że podczas zapowiedzi finału gali Royal Division pojawią się sobowtóry Zełenskiego i Putina.

Antek Królikowski zapowiedział w promocyjnym poście, że organizując pojedynek “symbolicznie ratuje świat”, o czym zawsze marzył. Gala Fame MMA miała obyć się 30 kwietnia w Opolu. Według zapewnień organizatora wydarzenia dochód z walki miał zostać przekazany na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Podczas specjalnej zapowiedzi gali widzowie ujrzeli sobowtórów Zełenskiego i Putina, a nagranie z konferencji gali w mgnieniu oka obiegło świat.

Pomysł, by zorganizować Fame MMA z sobowtórami Zełenskiego i Putina spotkał się z ogromną krytyką. Za żałosną, beznadziejną, a nawet “idiotyczną” próbę zorganizowania takiego programu uznali ją popularni sportowcy, aktorzy oraz zwykli internauci. Suchej nitki na Antku Królikowskim nie zostawił Kamil Glik z reprezentacji polskiej kadry w piłce nożnej, który nazwał młodego aktora “idiotą”.

To nie jedyne ostre słowa, które padły z ust nie tylko polskich, ale również zagranicznych mediów. O szalonym pomyśle organizacji Fame MMA z udziałem Zełenskiego i Putina rozpisywały się między innymi brytyjskie media, w tym tabloid “Daily Mirror”. Zagraniczne media z zażenowaniem przyjęły informację o organizacji gali w takim kontekście, gdy w Ukrainie giną ludzie w prawdziwej wojnie

Do pomysłu zorganizowania Fame MMA z udziałem sobowtórów Zełenskiego i Putina w Opolu odniósł się również prezydent miasta, Arkadiusz Wiśniewski. Ten również w ostrych słowach skrytykował “idiotyczny pomysł”, na który wpadł Antek Królikowski. Prezydent Opola zapowiedział, że Fame MMA z udziałem Zełenskiego i Putina na pewno się nie odbędzie.

“Opole, jak i cała Polska, pomaga uchodźcom i walczącym Ukraińcom. Będziemy robić to dalej. Organizatorzy tej pseudogali nie uprzedzali miasta o tak paskudnych pomysłach na ‘promocję’ swojego wydarzenia” – napisał na swoim profilu Wiśniewski.

Antek Królikowski to polski aktor znany między innymi z udziału w produkcjach Patryka Vegi. Polski aktor, reżyser i scenarzysta ma 33 lata i jest najstarszym synem pary aktorskiej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz Pawła Królikowskiego. Poszedł w ślady rodziców i ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie o profilu filmowym, a następnie studia na Wydziale Reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Kariera Antka Królikowskiego w MMA to historia, która ma zaledwie ponad miesiąc. Pomysł organizacji walki sobowtórów powstał kilka tygodni temu, a sam Królikowski przez pewien czas próbował bronić swojego pomysłu tłumacząc, że dochód z FAME MMA i walki Zełenski – Putin trafi na wsparcie dla Ukrainy. Po kilku dniach i ogromnej fali krytyki Królikowski postanowił zrezygnować z organizacji, przepraszając za swoje zachowanie

Królikowski zapowiedział wycofanie się z kontrowersyjnej gali i zniknięcie z social mediów. Wszystkie posty dotyczące gali organizacji Royal Division, która miała przeprowadzić kontrowersyjny i skandaliczny pojedynek sobowtórów Putina i Zełenskiego, zostały usunięte.


Source link

Leave a Comment