imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Anna Lewandowska zareagowała na słowa prezesa PiS. Wyznała, że kiedyś straciła ciążę

vuti1mo66h2xyemqvoucktv5vmo4cz5v.jpg


Anna Lewandowska we wpisie w mediach społecznościowych odniosła się do ostatniego wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego, który mówił o młodych kobietach “dających w szyję” i niespieszących się do macierzyństwa. Żona kapitana reprezentacji Polski przy okazji wyznała, że w przeszłości straciła ciążę.

“Jestem zła, gdy widzę, że politycy w niesprawiedliwy sposób oskarżają kobiety, zamiast dostrzegać realne problemy. Jako kobieta i matka czuję się bardzo dotknięta ostatnimi wypowiedziami” – zaczęła swój wpis Anna Lewandowska. 

 

Lewandowska: Doświadczyłam poronienia

Żona kapitana reprezentacji Polski wyznała we wpisie, że w przeszłości straciła ciążę. 

 

“Bycie mamą było moim największym marzeniem. Zanim się spełniło niestety, podobnie jak inne kobiety, doświadczyłam także poronienia” – napisała. 

 

Anna Lewandowska zwróciła uwagę, że polskie pary, pomimo starań, często mają problemy z powiększeniem rodziny. 

 

“Według statystyk co piąta para w Polsce bezskutecznie stara się o dziecko. Stres, problemy ze zdrowiem czy z hormonami powodują, że nie tylko zajście w ciąże jest problemem, ale również jej utrzymanie. Nie oceniajmy zatem kobiet, które często w ciszy, walczą wszelkimi sposobami i środkami, aby na teście ciążowym zobaczyć upragnione dwie kreski…” – podsumowała influencerka. 

arż/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment