imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Anna Kwiecień vs. Michał Szczerba. Starcie w studiu. “Chamstwo jakich mało”

5c3nkp8pigyv1i1kf86q5amq3bkv8sxs.jpg


Do starcia przedstawicieli PiS i KO doszło w programie “Punkt Widzenia”. Pod koniec rozmowy poseł Anna Kwiecień została poproszona o minutowe podsumowanie dyskusji. Parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości stwierdziła, że nadchodzące podwyżki cen prądu i gazu to wyłącznie wina Platformy Obywatelskiej.

 

– Zasada “pieniędzy nie ma i nie będzie” powraca z przytupem, a będzie jeszcze gorzej. Podwyżki pociągną za sobą inflację. Mało tego, doprowadzą do tego, że wiele małych przedsiębiorstw nie wytrzyma tego (…) Nadciąga wielka bieda. Donald Tusk i Platforma Obywatelska to synonim wielkiej biedy dla Polaków – przekonywała.

Polityczne starcie w Polsat News. “Kłamczuch i oszust”

Tego typu narracja nie spodobała się Michałowi Szczerbie. Europoseł Koalicji Obywatelskiej, odpowiadając poseł Kwiecień stwierdził, że jej synonimem jej ugrupowania jest kłamstwo.

 

ZOBACZ: “Tajny” list Kaczyńskiego. Roman Giertych zawiadamia prokuraturę

 

– Widzieliśmy słyszeliśmy przedstawicielkę tej partii, która z kłamstwem się kojarzy. Natomiast chcę wyraźnie powiedzieć, to co było przez osiem lat to był ogromny drenaż spółek skarbu państwa, również spółek energetycznych i gazowych. – mówił.

 

WIDEO: Kłótnia w programie “Punkt Widzenia”. Poszło o kłamstwa

 

 

– Gigantyczne złodziejstwo widzieliśmy w Orlenie, PGNiG, tych wszystkich spółkach, które były zarządzane i do teraz niektóre są zarządzane przez PiS-owskich menadżerów, takich jak Obajtek, którzy wpłacili 45 tysięcy złotych na kampanię pani posłanki Kwiecień i innych polityków – dodał.

 

Pomimo zapowiedzianej przerwy w programie, ponownie głos zabrała poseł Anna Kwiecień. Polityk wyraźnie oburzona słowami swojego oponenta zdementowała informacje o finansowaniu kampanii wyborczej przez byłego prezesa PKN Orlen.

 

ZOBACZ: Daniel Obajtek przyszedł do Sejmu. Padła ważna deklaracja

 

– Ja się nie zgadzam z tym szkalowaniem mojej osoby i tyloma kłamstwami, które powiedział ten człowiek. To jest po prostu chamstwo jakich mało. Z panem Obajtkiem raz w życiu rozmawiałam. Nigdy w życiu pan Obajtek nie wpłacał na moją kampanię ani grosza. Przychodzi ktoś taki i tylko obraża wszystkich. Kłamczuch, oszust – podsumowała.


mjo/kg
/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej


Source link

Leave a Comment