imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski

a-108

Strona główna &gt Polska &gt Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski a303 Polska

Serdeczne podziękowania dla Pana Henryka Jezierskiego, prowadzącego witrynę http://moto.media.pl, za działalność i współpracę. Red. W-P.

**********************

Obserwując dzisiejsze uroczystości pogrzebowe eks-prezydenta Gdańska w Bazylice Mariackiej miałem zamiar skoncentrować się na ekumenicznym, czyli żydowskim obrządku tego spektaklu i poddać gruntownej weryfikacji swoje dotychczasowe przekonanie na temat rodowodu zamordowanego.

Od dziesięcioleci uważałem bowiem Pawła Adamowicza za potomka tej części Litwinów, którzy nienawiść do Polaków z jednoczesnym kundlizmem wobec swołoczy sowieckiej – zarówno stalinowskiej, jak i hitlerowskiej – wyssali z mlekiem matki. Ta cecha dawała im zresztą przepustkę do wyjazdu z Litwy na odzyskane, historyczne ziemie polskie. Dokonali tego w ramach tzw. repatriacji, która w swoim głównym założeniu nie była niczym innym, jak starannie zaplanowanym i zrealizowanym przez NKWD (Narodnyj Komissariat Wnutriennich Dieł) desantem co najmniej kilkusettysięcznej stalinowskiej agentury, mającej utrzymać w ryzach krnąbrnych „Paliaków”.

Tymczasem liturgia oraz uczestnicy sobotniej „mszy” (zarówno ci w prezbiterium, jak i w kościelnych ławach) stworzyły podstawy do zyskania przekonania, że P. Adamowicz to jednak nie Litwin, a po prostu litwak, czyli potomek żydów chazarskich z terenów Litwy, przechrzczony na dyżurnego Polaka i katolika.

Zostawiam jednak ten temat na inną okazję, z obietnicą starannego przedstawienia argumentów za i przeciw. Teraz, konkretnie po wystąpieniu niejakiego Ludwika Wiśniewskiego, za swój absolutnie priorytetowy obowiązek uważam tytułowe ostrzeżenie moich rodaków przed rozlewem krwi swojej i swoich bliskich w imię kolejnych żydowskich celów.

Któż zacz ów Ludwik Wiśniewski? To – mówiąc najkrócej – dominikanin, czyli przedstawiciel zakonu, który konsekwentnie walczy z zakonem jezuitów o miano najbardziej zażydzonego w Kościele katolickim. Nie zamierzam w tej chwili tracić czasu na sprawdzanie, czy Wiśniewski to też żydowski przechrzta, czy „tylko” użyteczny szabas-goj służący wiernie żydowskiej sprawie. Jednego jestem pewien – jego wystąpienia w Bazylice Mariackiej nie powstydziliby się czołowi propagandyści żydokomuny; ani żyd Joseph Goebbels służący Hitlerowi, ani żyd Siergiej Eisenstein służący Leninowi.

To było jednoznaczne wezwanie do wojny domowej ze wskazaniem jako nienawistnego przeciwnika kaczego skrzydła POPiS-u. Powiem krótko; jestem za, ale z istotną korektą tego wezwania. Niech PO-wcy z kibucu prusko-ruskiego tłuką się z PiS-owcami, reprezentującymi kibuc USrAelski do ostatniego albo do wskazania przez żydomasoński, internacjonalistyczny kahał zwycięzcy i beneficjenta tej wojny.

My, Polacy patrzmy na tę wojnę ss-owców (skrót od swołoczy sowieckiej) z boku, bez jakichkolwiek emocji i bez jakiejkolwiek interwencji. Na tę drugą decydujmy się tylko wtedy, gdy zagrożone zostanie życie nasze i naszych najbliższych. Lecz w takim wypadku bądźmy bezwzględni; żadnych skrupułów i przekonania, że atakujący doceni nasze miłosierdzie. To nie jest ani ta wiara, ani – tym bardziej – ten genotyp. Jeśli zabijesz w obronie własnej lub swojej rodziny, będziesz co najwyżej skazanym i uwięzionym bohaterem. Jeśli dasz się zabić – nikt po Tobie nie zapłacze, a jeszcze splugawi Twoich najbliższych i pozbawi wszystkiego, co im dotychczas zapewniłeś. Niech ani jedna kropla polskiej krwi nie zostanie przelana w imię żydowskich geszeftów!

Z Panem Bogiem –

Henryk Jezierski

(19.01.2019, w 67 rocznicę urodzin oraz w intencji moich ś.p. rodziców Stanisława i Genowefy)

Źródło: http://moto.media.pl/ani-kropli-polskiej-krwi-na-zydowska-mace/

P.S. Suplement od redakcji W-P: Czy to normalne aby córka śmiała się na pogrzebie ojca? I to tak śmiała się pod nosem, że aż musiała zasłaniać twarz? Zachowanie dziecka w tak traumatycznej chwili jest co najmniej dziwne w 16:34 s., 17:00, 1:02:45 …

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=iq1Ak-t3wVc?feature=oembed&w=640&h=360]


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment