imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Anglia. Kobieta wytatuowała imię ukochanego na twarzy. Wybranek jest skazany za podwójne zabójstwo

z7zu3crxu3vq3jgqfweq4ajqaqtcbz3x.jpg


27-letnia Naomi Wise zakochała się w 31-letnim Victorze Oquendo, który obecnie przebywa w amerykańskim więzieniu. Kontakt nawiązali dwa lata temu dzięki listom i czatom online.

 

Kobieta mieszka w Manchesterze w Anglii. Mężczyzna pochodzi z USA, a wyrok odsiaduje w więzieniu w Michigan – przekazał “The Sun”.

 

Oquendo odbywa karę 21 i pół roku więzienia za zastrzelenie dwóch członków gangu. Na wolność nie wyjdzie przed 2034 rokiem. Mimo to Naomi wystosowała petycję, w sprawie zwolnienia Victora z więzienia.

31-latek oświadczył się ukochanej podczas pierwszego spotkania

Naomi i Victor spotkali się pierwszy raz w lipcu. Para nie jest małżeństwem, ale tak o sobie mówi.

 

“Przeszłam przez bramki bezpieczeństwa, a następnie weszłam do pokoju odwiedzin. Widziałam tył jego głowy. Pomyślałam wtedy: ‘O mój Boże, on jest taki prawdziwy'” – tak kobieta zrelacjonowała widzenie z ukochanym.

 

Naomi stwierdziła, że była wówczas tak zdenerwowana, że całe jej ciało się trzęsło.

 

“A potem Victor odwrócił się i spojrzał na mnie. Gdy nasze oczy się spotkały, cały niepokój zniknął” – przekazała.

 

Podczas spotkania Oquendo oświadczył się ukochanej i podarował jej pierścionek zaręczynowy.

 

Naomi zamieściła post w mediach społecznościowych komentujący spotkanie z Victorem.

 

“Idealny cytat podsumowujący naszą pierwszą wizytę: ‘Nie wiem, jak to się dzieje, że jesteś dla mnie tak znajoma – ani dlaczego czuję się mniej jakbym cię poznawał, a bardziej jakbym przypominał sobie, kim jesteś. Jak każdy uśmiech, każdy szept przybliża mnie do niemożliwego wniosku, że znałem cię już wcześniej, kochałem cię już wcześniej – w innym czasie, innym miejscu, jakimś innym istnieniu'”.

 

 

27-latka powiedziała, że Victor żałuje czynów, które popełnił. “Spędza on teraz większość czasu prześladowany przez myśli na temat tego, co zrobił” – przekazała.

 

ZOBACZ: USA: Kara śmierci dla kobiety, która zamordowała ciężarną i wycięła dziecko

 

W dowód miłości kobieta wytatuowała sobie imię i nazwisko ukochanego. Pierwsza część tatuażu jest na twarzy, w okolicy kości jarzmowej, druga zaś znajduje się na obojczyku.

Kobieta zaapelowała do grona osób obserwujących jej profil, aby czekali na dalsze informacje. Naomi dodała, że jest gotowa na przekazywanie szczegółów swojego niekonwencjonalnego życia jako żona więźnia.

mbl/ac/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej


Source link

Leave a Comment