imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa. Opublikował nagranie ze szpitala

jytqs8iyb7xq2bym5au97x9eazd1t64q.jpg


– Po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem znaleźć się w szpitalu – mówił piosenkarz Andrzej Piaseczny, który zakaził się koronawirusem. Na opublikowanym w internecie nagraniu zaapelował, by podczas epidemii przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny.

Krótkie wideo z Andrzejem Piasecznym pojawiło się na Instagramie w środę po godz. 13:00. Widać na nim artystę siedzącego na szpitalnym łóżku i podłączonego do tlenu. 

 

ZOBACZ: Koronawirus w Polsce. Ile jest wolnych łóżek i respiratorów?

Na początku nagrania Piasek przyznał, że “wolałby w tym stanie w ogóle się nie pokazywać”. – Ale jest wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć – stwierdził.

 


 

Jak dodał, również myślał, że zakażenie SARS-CoV-2 “przejdzie spacerkiem”. – Jednak po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem znaleźć się tutaj (w szpitalu – red.) – powiedział, próbując łapać głębszy oddech.

 

Piasek apeluje, by zachowywać sanitarny rygor

 

Piosenkarz zaapelował, by “trzymać się zasad bezpieczeństwa i higieny”. – Dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem zajmują się mną. Dziękuję, zdrowia – mówił.

 

ZOBACZ: Kolejnej fali nie będzie, jeśli… Wirusolog o pandemii

 

Andrzej Piaseczny rozpoczął karierę w 1992 roku, gdy wystąpił na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a także został wokalistą zespołu Mafia. Solo występuje od 1998 roku.

 

Wśród wylansowanych przez niego piosenek są “Złoty środek”, “Mocniej”, “Jeszcze bliżej” czy “Śniadanie do łóżka”. Ponadto wraz z Krzysztofem Krawczykiem śpiewał “Przytul mnie życie”.

wka/ polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment