imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Amazon.pl rozświetlił niebo największym w Polsce pokazem dronów z okazji nadchodzącego Prime Day

1_16.jpg


Amazon.pl zorganizował w Warszawie spektakularny pokaz dronów z okazji zbliżającego się Amazon Prime Day – jednego z największych festiwali okazji Amazon.pl dla klientów Prime, który odbędzie się już 16 i 17 lipca.

To największy, i zarazem pierwszy interaktywny, pokaz dronów w Polsce.

Wydarzenie odbyło się na warszawskich bulwarach w pobliżu Centrum Nauki Kopernik i nowej kładki na Wiśle, przyciągając tłumy widzów.

29 czerwca Amazon.pl zorganizował pokaz dronów, świętując nadchodzący Prime Day, czyli największy festiwal promocji w sklepie Amazon.pl, który odbędzie się 16 i 17 lipca. To doskonała okazja dla wszystkich klientów Prime, którzy zyskują ekskluzywny dostęp do tysięcy produktów, w tym od globalnych i lokalnych marek.

Ten niesamowity pokaz dronów rozpoczął się tuż po zmierzchu i składał się z 260 dronów rozświetlających nocne niebo nad Warszawą serią widowiskowych wizualizacji i układów. Był to największy pokaz dronów w Polsce oraz pierwszy w kraju, który zawierał interaktywny kod QR. Podczas finału pokazu podświetlone drony ułożyły się w kod QR, który po zeskanowaniu przenosił widzów do specjalnego filmu, w którym wystąpił aktor Cezary Pazura i zaprosił do wzięcia udziału w nadchodzącym wydarzeniu Prime Day.

„Z okazji trzeciego Prime Day w Polsce przygotowaliśmy to specjalne widowisko, by pokazać, jak Amazon.pl nieustannie stara się zachwycać swoich klientów poprzez oferowanie im innowacyjnych rozwiązań i zapadających w pamięć doświadczeń – mówi Katarzyna Ciechanowska-Ciosk, Country Leader Amazon.pl. – Ten wyjątkowy pokaz pozwolił nam podzielić się w niezapomniany sposób radością z okazji nadchodzącego Prime Day. Wierzymy, że właśnie wspólne świętowanie sprawia, że Prime Day jest tak wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich klientów Prime”.

Prime Day to coroczne wydarzenie zakupowe na Amazon.pl, podczas którego klienci Amazon Prime mają dostęp do tysięcy okazji na produkty od globalnych i lokalnych marek ze wszystkich kategorii, z szybkimi, darmowymi i nielimitowanymi dostawami produktów z logo Prime, niezależnie od wartości zamówienia, za jedyne 49 zł rocznie. Każdy, kto chce wziąć udział w Prime Day może dołączyć do Amazon Prime w ramach 30-dniowego okresu próbnego na stronie amazon.pl/primeday i skorzystać z okazji.

Tegoroczny Prime Day odbędzie się 16 i 17 lipca. Klienci Prime, którzy są zainteresowani wakacyjnymi zakupami, będą mogli teraz wiele zaoszczędzić i odkryć doskonałe i ciekawe produkty, które wpiszą się w ich gusta i potrzeby.

Każdy dzień jest lepszy z Amazon Prime

Klienci Prime mają dostęp do wszystkiego co najlepsze w Amazon w zakresie zakupów i rozrywki, w tym do nielimitowanych, szybkich i darmowych dostaw milionów produktów ze sklepu Amazon.pl bez minimalnej kwoty zamówienia, obszernego katalogu nagradzanych filmów i seriali w Prime Video, darmowych gier w Prime Gaming oraz wyjątkowych wydarzeń zakupowych. Każdy może wypróbować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, aktywowanego na stronie Amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Źródło informacji: Amazon
 


Source link

Leave a Comment