imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Amazfit Cadde 10k Run & Sports Festival rozpoczyna się w ten weekend

1_18.jpg


Amazfit T-Rex Pro to sportowy smartwatch idealny dla osób biegających na świeżym powietrzu, którzy wracają do normalnego, aktywnego życia.

STAMBUŁ, 11 czerwca 2021 r. /PRNewswire/ — Amazfit – globalna marka na rynku elektroniki do noszenia – ogłosiła dziś sponsoring smartwatcha Cadde 10k w Turcji. Amazfit Cadde 10k Run and Sports Festival, który odbędzie się na plaży Caddebostan w dniach 12-13 czerwca, obejmuje różne działania i wydarzenia sportowe. Jednym z najważniejszych wydarzeń festiwalu, który odbędzie się przy wsparciu miejscowości Kadıköy, będzie bieg „Amazfit Cadde 10k Run”.

Głównym sponsorem biegu Cadde 10k jest Amazfit – globalna marka smartwatchy, znana z technologii inteligentnych zegarków i opasek na rękę. Amazfit T-Rex Pro to zegarek dla Ciebie, niezależnie od tego, czy biegasz wyczynowo w maratonach, czy po prostu lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu. Posiada on łatwe w obsłudze cztery globalne systemy nawigacji satelitarnej (w tym GPS), funkcję pomiaru nasycenia krwi tlenem oraz prezentuje wytrzymałość klasy wojskowej. Po pełnym naładowaniu, przy typowym użytkowaniu, można się cieszyć nawet 18 dniami aktywności i postępów. Amazfit T-Rex Pro posiada również wodoodporność 10 ATM, która zapewnia ochronę przed potem i deszczem oraz pozwala surfować, pływać i odkrywać podwodny świat.

Amazfit odgrywa aktywną rolę w realizacji szeroko zakrojonych badań na rzecz ochrony i poprawy zdrowia i jakości życia ludzi. Jako wiodąca marka w dziedzinie cyfrowego zarządzania zdrowiem, Amazfit dąży do włączenia tureckich konsumentów do tych działań, chcąc stać się najbardziej preferowaną marką w dziedzinie technologii zdrowego życia.

Amazfit

Założona w 2015 r. spółka Amazfit oferuje smartwatche i opaski przeznaczone do użytku codziennego i do sportów uprawianych na świeżym powietrzu oraz inteligentne urządzenia dla sportu i zdrowia, takie jak słuchawki douszne TWS, inteligentne bieżnie i wagi. Obecnie produkty Amazfit trafiają na rynki ponad 90 krajów i regionów, w tym USA, Niemiec, Turcji i Japonii. Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://www.amazfit.com.

Śledź Amazfit:

Facebook: https://www.facebook.com/amazfit.global/

Instagram: https://www.instagram.com/amazfitturkey/

Twitter: https://twitter.com/AmazfitTurkey

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1531572/1.jpg   

Źródło: Amazfit

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment