imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Al Pacino zostanie ojcem po raz czwarty. W wieku 83 lat

ysrxx1hie19czjya8aue5u7zdh6k6kme.jpg


Aktor Al Pacino spodziewa się czwartego dziecka w wieku 83 lat – potwierdzili jego przedstawiciele. Gwiazda “Ojca chrzestnego” ogłosiła, że ​​jego 29-letnia dziewczyna Noor Alfallah jest w ósmym miesiącu ciąży.

Według doniesień amerykańskich mediów Pacino i Alfallah są razem od czasu pandemii COVID-19 – czytamy na BBC.

 

Pacino ma troje dzieci – dwoje z Beverly D’Angelo i jedno z Jan Tarrant.

 

ZOBACZ: Mick Jagger po raz ósmy został ojcem

 

W swojej ponad pięćdziesięcioletniej karierze Pacino pojawił się m.in. w “Irlandczyku”, “Ojcu Chrzestnym” czy “Zapachu kobiety”, zdobywając Oscara dla najlepszego aktora za ten ostatni film.

 

Alfallah działa w przemyśle filmowym i wyprodukowała takie filmy jak “Billy Knight”, “Little Death” i “Brosa Nostra”. Wcześniej, w 2017 r. spotykała się z muzykiem Mickiem Jaggerem.

Nie tylko Pacino

Muzyk The Rolling Stones ma z kolei ośmioro dzieci. Ostatnie – z baleriną Melanie Hamrick – urodziło mu się w 2016 roku, gdy miał 73 lata.

 

52 lata temu na świat przyszła Karis Hunt, której matką jest piosenkarka Marsha Hunt. Rok później urodziła się Jade Jagger – pierwsze dziecko z Biancą Jagger, z którą muzyk był żonaty przez osiem lat. Kolejną czwórkę ma z Jerry Hall. To Elizabeth, James, Georgia i Gabriel. 

 

Romans z brazylijską modelką Lucianą Gimenez przerwał jego wieloletni związek z Hall i zaowocował synem Lucasem.

Z kolei kolega po fachu Pacino, Robert de Niro, niedawno ogłosił, że w wieku 79 lat powitał na świecie swoje siódme dziecko.

ac/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment