imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

AeroFlexx ogłasza partnerstwo z Chemipack w zakresie dostarczania ekologicznych rozwiązań opakowaniowych

AFX_Logo_AeroFlexx_Logo.jpg


WEST CHESTER, Ohio, June 14, 2024 /PRNewswire/ — AeroFlexx, lider w branży zrównoważonych opakowań, ogłasza strategiczne partnerstwo z Chemipack, rodzinną firmą działającą w Polsce, która dostarcza płynne koncentraty do różnych zastosowań, takich jak produkty gospodarstwa domowego i higieny osobistej, płyny przemysłowe i chusteczki nawilżane. Partnerstwo to umożliwi AeroFlexx i Chemipack zaspokojenie popytu w branży i podejmowanie kluczowych inicjatyw opakowaniowych poprzez wprowadzenie na rynek europejski jednego z najbardziej innowacyjnych i zrównoważonych formatów opakowań płynów.

Firma Chemipack posiada doświadczenie z zakresu realizacji wysoce wydajnych czynności napełniania i mieszania na miejscu. Dzięki pięciu najnowocześniejszym liniom produkcyjnym jest w stanie wyprodukować i napełnić ponad 100 milionów litrów płynów rocznie.

„Jednym z naszych zasadniczych dążeń, jako firmy wielopokoleniowej, jest dalsze zapewnianie wysoce wydajnego procesu dla naszej aktualnej bazy klientów za pośrednictwem mieszalni i zakładów napełniania działających w sposób zrównoważony, z myślą o przyszłych pokoleniach. Dzięki wsparciu AeroFlexx znacznie poprawimy naszą zrównoważoną pozycję, aby zapewnić trwałą wartość” – podkreśla prezes i dyrektor generalny Chemipack Sp. z o.o., Robert Serafiński.

„Współpracując z Chemipack, znajdujemy się w strategicznym położeniu, aby zaspokoić popyt naszych europejskich klientów i umożliwić AeroFlexx sprawne wejście na rynek i osiągnięcie efektu skali – powiedział Kevin Green, wiceprezes ds. handlowych w AeroFlexx. – Najwyższa jakość produkcji Chemipack i elastyczne podejście są niezbędne w kontekście dalszego wspierania naszej solidnej i rozrastającej się bazy odbiorców”.

Opakowania AeroFlexx zyskują coraz większą popularność na rynku europejskim, stanowiąc skalowalne rozwiązanie, które pomaga zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań, zwiększając globalny zasięg AeroFlexx.

Chemipack:

Chemipack, zaufany partner z siedzibą Łowiczu, wytwarza szeroką gamę produktów, w tym przede wszystkim produktów PRIVATE LABELS, dla klientów takich jak: Jeronimo Martins, LIDL, DINO, Netto, Circle K, Avia, Moya oraz wielu innych sieci handlowych i stacji paliw w Polsce i Europie. Firma dąży do konsekwentnego podnoszenia jakości swoich produktów, jednocześnie dbając o ochronę środowiska, o czym świadczą liczne certyfikaty potwierdzające jakość jej oferty i przyjazność dla środowiska.

AeroFlexx:

AeroFlexx to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie opakowań płynów, dostarczająca na rynek zrównoważone rozwiązania. Łącząc najlepsze cechy elastycznych i sztywnych opakowań w jednej ofercie produktowej, technologia ta przekształca branżę poprzez zapewnianie preferowanych rozwiązań konsumenckich i tworzenie znaczącej wartości marki, jednocześnie gwarantując bezprecedensowe korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Firma AeroFlexx, z siedzibą w West Chester w stanie Ohio, będąca spółką portfelową Innventure, dostarcza opakowania i rozwiązania produkcyjne w Europie, Azji Południowo-Wschodniej i obu Amerykach. Więcej informacji na stronie: www.aeroflexx.com.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2331133/AFX_Logo_AeroFlexx_Logo.jpg

Źródło: AeroFlexx

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment