imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Ach jakie nieszczęście ! Jakie nieszczęście !

act

Strona główna > Polska > Ach jakie nieszczęście ! Jakie nieszczęście ! Ach jakie nieszczęście ! Jakie nieszczęście ! AdRo203 Polska 0

Nasz największy przyjaciel i opiekun Donald Trump nie przyjedzie do Warszawy ! Jego obowiązki w stosunku do „niezastąpionego narodu świata” (indispensable nation) , jakim są Amerykanie, zmuszają go do pozostania w waszyngtońskim bunkrze przeciwatomowym i oglądania „przez satelitę” huraganu, który obruszył się na ten wspaniały kraj ! A przecież gorące serca Polaków z drżeniem oczekiwały na ostatni etap stanu nirwany, jakiego ten „wielki naród w sercu europy” miał doświadczyć w postaci zniesienia amerykańskich wiz !

Na pociechę dla zalatującej obornikiem śmietanki polskiego narodu z „prezydentem” Dudą i „premierem” Morawieckim na czele, zjawi się na szczęście wiceprezydent Mike Pence. Będzie więc komu składać dowody poddaństwa i uwielbienia.

No ale co mają począć zwykli „polscy patrioci” ?

Mogą co prawda radować się bezpieczeństwem pod amerykańską okupacją, mogą delektować się nowo nabytym „polskim kosmopolityzmem”, obserwując rosnące w postępie geometrycznym rzesze drogich nam gości z zagranicy, a zwłaszcza ich kolorowego segmentu, w którym to tak bardzo gustują „młode polskie patriotki”. Każdy „polski europejczyk” może sobie zafundować nawet mercedesa z małym przebiegiem, może szorować wychodki w dowolnie wybranym unijnym mieście, a „ambitne polskie panie” załapać się na pracę w dowolnym unijnym burdelu, …ale pozostaje jednak niedosyt szczęścia i „awansu cywilizacyjnego”. Niedosyt ten może jedynie ukoić zniesienie amerykańskich wiz ! Dopiero wtedy będą tam mogły ruszyć prawdziwe hordy „polskich patriotów” ! Dopiero wtedy nastąpi prawdziwy orgazm szczęścia w społeczeństwie III RP.

Chcąc nie chcąc przysłuchując się w publicznych miejscach gorącym dyskusjom rodaków na ten najważniejszy temat, postanowiłem wybrać się z pielgrzymką do Warszawy, by przed amerykańską ambasadą postawić świeczkę z wotum błagalnym do samego czarta, by raczył spełnić te „patriotyczne” marzenia naszego wspaniałego społeczeństwa. Niech jadą kochani, niech sycą się do woli dobrobytem, który szerzy się w tym imperium szatana, jak dżuma w średniowieczu ! Na zdrowie !

Ignacy Nowopolski

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/981641,ach-jakie-nieszczescie-jakie-nieszczescie

AdRo203 III RPNowopolskiTrump
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment