imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Aaron Carter nie żyje. Matka podzieliła się drastycznymi zdjęciami

cdtw7zt9spc9bg2g4a3381vzzp37xnqo.png


Kilka miesięcy po śmierci Aarona Cartera jego matka opublikowała zdjęcia, które miały być wykonane po odnalezieniu ciała piosenkarza 5 listopada ubiegłego roku. Widać na nich wannę wypełnioną mętną wodą i rozmazane na ubraniach oraz podłodze wydzieliny. Kobieta twierdzi, że syna zamordowano i domaga się rzetelnego śledztwa.

Aaron Carter, piosenkarz i brat członka Backstreet Boys, Nicka Cartera, zmarł 5 listopada w wieku 34 lat. Policja uznała, że przyczyną śmierci mężczyzny było przedawkowanie narkotyków. Inaczej uważa jego matka.

 

Jak podaje “Daily Mail”, Jane Carter twierdzi, że syn padł ofiarą przestępstwa i oskarża organy ścigania o zaniechanie dochodzenia w sprawie jego “potencjalnego zabójstwa”. Na dowód udostępniła zdjęcia wykonane po odnalezieniu ciała.

 

ZOBACZ: USA: Nie żyje Aaron Carter. Piosenkarz miał 34 lata

 

“Wciąż próbuję przeprowadzić prawdziwe śledztwo w sprawie śmierci mojego syna Aarona Cartera. Chcę podzielić się tymi zdjęciami z miejsca śmierci, ponieważ koroner uznał, że nastąpiła ona w wyniku przypadkowego przedawkowania narkotyków. Nie przeprowadzili śledztwa w kontekście możliwej zbrodni, tylko dlatego, że wcześniej był uzależniony od leków na receptę” – napisała w poście.

 

Jane zaznaczyła, że jej syn otrzymywał wcześniej “wiele gróźb śmierci” i “było wielu ludzi uprzykrzających mu życie”.

 

“Nie boję się nikogo. Chcę tylko znać prawdę. Zbyt wiele rzeczy się tu nie zgadza” – dodała.

 

W piątek po południu czasu polskiego kobieta podzieliła się informacją dotyczącą tego, że “policja w Los Angeles w końcu zacznie prowadzić śledztwo w sprawie”.

 

Aaron Carter. Jaka była jego kariera?

Carter zaczął występować w wieku siedmiu lat i wydał swój debiutancki album w 1997 roku, gdy miał dziewięć lat.

 

Później zainteresował się rapem i aktorstwem. Wystąpił m.in. serialu komediowym “Lizzie McGuire” i zadebiutował na Broadwayu w 2001 roku jako JoJo the Who w “Seussical The Musical”.

 

W 2017 r. Carter trafił do ośrodka odwykowego.

 

Piąty i ostatni album studyjny Cartera, “Love”, został wydany w 2018 roku.

ac/ sgo/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment