imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

7 najbardziej zabójczych związków chemicznych zawartych w papierosach znajduje się również w żywności, lekarstwach i szczepionkach

a-111

Strona główna &gt Zdrowie &gt 7 najbardziej zabójczych związków chemicznych zawartych w papierosach znajduje się również w żywności, lekarstwach i szczepionkach 7 najbardziej zabójczych związków chemicznych zawartych w papierosach znajduje się również w żywności, lekarstwach i szczepionkach a303 Zdrowie 0

Palacze są postrzegani jako ludzie, którzy w ogóle nie dbają o swoje zdrowie i dobrostan, mimo iż wiedzą, że zawarte w tytoniu chemikalia pozbawia­ją ich ciała składników odżywczych oraz wypełniają ich płuca i krew substancjami rakotwórczymi. Co ciekawe, większość tych samych związków chemicznych znajduje się w spożywanej codziennie żywności, lekach sprzedawanych bez recepty i, oczywiście, w szczepionkach.

1. Wybielacz. Większość papierosów ma biały kolor, ponieważ są zawijane w wybielany papier. Palacze pochłaniają stosowany w jego produkcji wybielacz z każdym wdechem. W rezultacie wy­pala on tkankę nabłonkową wewnątrz gardła i płuc, prowadząc do raka trzust­ki, pęcherza i prostaty. Niestety, więk­szość białych produktów spożywczych jest również wybielana. Mowa o Chlebie, mące, makaronie, cukrze, soli i ryżu, a nawet białej kawie.

2. Formaldehyd. Jest to środek uży­wany między innymi do balsamowania zwłok leżących w otwartych trumnach. Ten śmiercionośny związek chemiczny można znaleźć w papierosach, dywa­nach, nowych ubraniach i w większości szczepionek.

3. Chemiczne środki owadobójcze.

Stosuje się je w uprawie tytoniu w celu zwalczania pasożytujących na nim orga­nizmów. Pozostają na powierzchni i we­wnątrz liści tytoniu, po czym są wdycha­ne, powodując z czasem raka płuc. Co więcej, genetycznie modyfikowana ku­kurydza, soja i rzepak zawierają w swo­im DNA insektycydy, które rozpuszczają układ pokarmowy owadów i niszczą ich zdolności reprodukcyjne.

4. Chemiczne środki chwastobój­cze. Używa się ich w olbrzymich ilo­ściach do zwalczania „superchwastów” niszczących uprawy tytoniu i zmniejsza­jących jego plony. Najpopularniejszym z nich jest Roundup produkowany przez firmę Monsanto, który składa się w oko­ło 50 procentach z glifosatu. Znajduje się on, niestety, również w chlebie i płatkach śniadaniowych. Występuje w wodzie z kranu, trzcinie cukrowej i w większości nieorganicznych produktów zbożowych.

5. Amoniak. Producenci papierosów używają amoniaku do wzmacniania ni­kotyny, przez co dociera ona do serca i mózgu w ciągu 3 sekund. Połączenie amoniaku i wybielacza tworzy śmiertel­ny gaz. Obie substancje wykorzystywane są także w produkcji wyrobów mięsnych do zabijania bakterii E. coli i salmonel­li, po czym mięso barwi się na różowo i czerwono, aby wyglądało atrakcyjnie na półkach sklepowych.

6. Ołów. To wysoce toksyczny metal znajdujący się w dymie tytoniowym, któ­ry gromadząc się w tkankach przyczynia się w znacznym stopniu do powstawania nowotworu, niszcząc układ nerwowy, mózg i czerwone krwinki. Ołów może powodować problemy behawioralne i obniżać IQ. Co gorsze, występuje także w pokarmach dla dzieci, takich jak soki owocowe i ciastka.

7. Aluminium. Można je znaleźć w dużym stężeniu w dymie tytoniowym. Wdychanie go przez długi czas może prowadzić do raka i demencji. Występuje powszechnie w lekach zobojętniających, proszku do pieczenia, przetworzonych serach, ogórkach konserwowych, winie, wodzie z kranu, dodatkach do żywności, farmaceutykach i wielu szczepionkach.

Źródło: https://www.naturalnews.com/2019-01-02-lethal-chemicals-in-cigarettes-also-found-in-foods-medicine.html

Tłum. Nexus

0udostępnień FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail cache / 29 Mar 2019 19:54:55a303

„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” – Jezus Chrystus do żydowskich faryzeuszy w Ewangelii św. Jana 8:44


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment