imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

5G – Wykład Arthura Firstenberga Autora Niewidzialnej Tęczy – Wolna Polska – Wiadomości

a-11.jpg


Całodniowe sympozjum o 5G, ptakach, pszczołach i ludzkości odbyło się w Taos, Nowy Meksys, w niedzielę 12.08.2018

Arthur Firstenberg omówił historię, naukę i opis 5G, w tym 5G z satelitów w kosmosie, i jego wpływ na wszystko co żyje.

1. Historyjka o małpie i słoju z orzeszkami ziemnymi

Znacie historyjkę o małpie i słoju z orzeszkami ziemnymi? Małpa wkłada rękę do słoja i łapie garść orzeszków. Nie rozumie tego, że dopiero kiedy otworzy dłoń i wypuści orzeszki, łatwo wyjmie rękę. Ale wtedy nie dostanie orzeszków, więc je trzyma. Nigdy nie zje orzeszków, a pięść utknie w słoju na zawsze.

 

Orzeszki to telefony komórkowe. Większość ludzi na tej planecie ma słój orzeszków z pięścią w słoju, i nie odpuszczą.

 

Jeśli w ogóle o tym myślą, to chcą by zniknęły wieże, nie chcą 5G, nie chcą 20.000 satelitów na niebie, nie chcą być promieniowani, ale nie  chcą wyciągnąć ręki z tego słoja.

 

Nie przychodzi im do głowy to, że kiedyś, nie tak dawno temu, nie było orzeszków w słoju i nie było wież, i nie zapominali swoich słów, i ich przyjaciele nie mieli raka, choroby serca i cukrzycy. I ich dzieci nie miały ADHD ani autyzmu. I kwiaty były pełne motyli i pszczół.

 

 2. Promieniowanie przez komórki i wieże, i odpowiedzialność użytkownika komórki

 

Kiedy trzymasz w dłoni komórkę przy głowie, to twój mózg dostaje 100 x więcej promieniowania z komórki niż ona prawdopodobnie dostaje od wieży. Kiedy położysz komórkę na stole metr od siebie, to dostajesz tylko 10 x więcej promieniowania z wieży niż z komórki… z komórki TELEFONU niż z wieży komórkowej.

Żeby mieć komórkę, ta wieża komórkowa musi tam być.

 

Żeby zadzwonić z komórki, wieża musi się otworzyć odpowiedni kanał, tylko dla ciebie. I musi napromieniować całą wioskę, żebyś mózg l zadzwonić, i napromieniować nie tylko twój mózg, ale i każdego obok.

 

Posiadacze komórki, czy w ogóle zastanawiacie się , że kiedy rozmawiacie z komórki, kogo napromieniowujecie? Kogo torturujecie?

 

Żeby odebrać połączenie z komórki, ta wieża musi otworzyć odpowiedni kanał, tylko dla ciebie, i napromieniować wioskę i wszystkich ludzi, ptaki, zwierzęta, drzewa i owady, tylko po to żebyś mógł odebrać telefon.

I żebyś mógł użyć telefonu w potrzebie w odległym miejscu, tam muszą być wszędzie wieże.

 

A kiedy chcesz połączyć się z Internetem komórką, i każdy na świecie chce łączyć się z Internetem komórką, istniejące wieże nie mają wystarczającej pojemności, dlatego muszą postawić ich więcej.

 

Im więcej urządzeń w Internecie, tym więcej wież.

 

 3. 1G, 2G, 3G, 4G, 5G

 

Kiedy przechodzimy z 1G, do 2G, do 3G, do 4G, do 5G, przechodzimy też od wieży na szczycie góry, odległej o 150 km, do wieży na latarni tuż przed oknem twojej sypialni.

 

1G mieliśmy w latach 1980. I do 1996, telefony były duże, niewielu je miało, i mało było wież, przeważnie na terenach metropolii.

Osoby które używały komórek utraciły wiele komórek mózgowych, niektórzy mieli raka mózgu. Ale ogólnie nie byli bardzo pod ich wpływem.

Sygnały analogowe to gładkie fale sinusoidalne, fale ciągłe. Każda częstotliwość może obsługiwać tylko jednego użytkownika telefonu komórkowego.

 

2G jest cyfrowy, co oznacza pulsacyjny. Wszystko jest zakodowane w zerach i jedynkach. 2G dotarł do USA pod koniec 1996. Przemysł telekomunikacyjny chciał włożyć komórkę w ręce każdego mężczyzny, kobiety i dziecka. I żeby to zrobić potrzebowali dużo gęściejszej sieci wież. I potrzebowali je wszędzie, nie tylko na terenach metropolii, a w miasteczkach, lasach, ostojach i obszarach dzikiej przyrody, i parkach narodowych.

Sprzedawali te telefony jako konieczne w sytuacjach awaryjnych, i nie mogli ich sprzedać jeśli nie zapewniliby ludzi, że mogły działać wszędzie gdzie mieszkali i dokąd podróżowali.

2G był cyfrowy z 2 powodów.

Pierwszy: każda częstotliwość może być używana przez wielu użytkowników. Mogli podzielić jedną częstotliwość na przedziały czasowe. Jeden przedział czasowy na użytkownika zamiast jednej częstotliwości na użytkownika. Albo mogli przypisać inny kod cyfrowy dla różnych użytkowników tej samej częstotliwości. Więc nie potrzebowaliby tak wielu wież, gdyby były cyfrowe.

Drugi: oni chcieli żeby wszystkie komórki mogły gromadzić i przechowywać informacje, które można by wprowadzić do komputera.

2G wywoływał olbrzymie problemy zdrowotne. Skrzywdził miliony. Wywołał epidemię grypy 1996-1997. Zabił co najmniej 10.000 w Ameryce w okresie kilku miesięcy, według danych statystycznych w CDC.

Jestem uciekinierem od technologii 2G.

Niektórzy mówią, że sygnały pulsacyjne są bardziej szkodliwe niż fale ciągłe. To nie zawsze jest prawdą. Oba wywołują raka i cukrzycę o ile wiemy jednakowo.

Fale ciągłe wywołują większą szkodę dla bariery krew-mózg niż sygnały pulsacyjne, które są bardziej szkodliwe dla serca i układu nerwowego.

To zależy od tego na które skutki się patrzy.

 

3G dotarł do USA w 2004. 3G były pierwszymi smart phones. Teraz możesz wysyłać SMSy i przez telefon możesz dostać się do Internetu. Teraz komórki były małymi komputerami.

3G wymagał dużo więcej wież.

 

4G dodał jeszcze więcej możliwości. Był dużo szybszy. Mogłeś przesyłać strumieniowo video. Musiał być dużo szybszy, bo 3G spowalniał z powodu ciągle narastającego ruchu i zwiększającej się liczby użytkowników. 4G wymagał jeszcze więcej wież.

 

Każda aktualizacja krzywdziła dodatkowe osoby, zabijała więcej ludzi i kreowała więcej uciekinierów, którzy nie mogli dłużej żyć w społeczeństwie.

 

5G dalej będzie cyfrowy, ale będzie radykalnie różnił się na wiele sposobów. To będzie konieczne, bo nie ma żadnego sposobu połączenia tryliona [1.000.000.000.000] osobnych obiektów z Interne-tem, stąd nazwa Internet Rzeczy / IoT / Internet of Things. Nie ma żadnego sposobu zrobienia tego z tradycyjnymi wieżami i obecnie używanymi częstotliwościami. Po prostu nie ma wystarcza-jąco szerokiego pasma. Kiedy zrozumiesz, szerokość pasma oznacza promieniowanie, to bę-dziesz mógł pojąć ogrom 5G. Przy częstotliwościach milimetrowych fal, firma bezprzewodowa będzie mogła posiadać 5 ciągłych widm elektromagnetycznych. Ale nawet tak duże widmo, nawet tak duże promieniowanie, nie jest w stanie połączyć tryliona [1.000.000.000.000] osobnych obiek-tów, jeśli nie przeprojektuje się całkowicie wież i komórek.

 

5G powstaje z powodu potrzeb konsumentów. Do Internetu podłącza się zbyt dużo sprzętu. Sprzęt w domach, firmach i autach. Każdy używa swój sprzęt przez cały dzień. 4G spowalnia i przemysł bezprzewodowy myśli o przyszłości i buduje ogromną sieć, która pomieści 100 mld [100.000.000.000] urządzeń czy nawet trylion [1.000.000.000.000] urządzeń działających jednocześnie.

 

Nowa sieć będzie używać czegoś pn. tablice fazowe / phased arrays. To oznacza, że komórki będą mieć w sobie szereg dziesiątek anten współpracujących ze sobą by wystrzelić potężną wiązkę laserową w najbliższą wieżę. I zamiast 3, 6 czy 9 anten nadających we wszystkich kierunkach, wieża będzie mieć setki tysięcy milimetrowych anten, współpracujących ze sobą by wystrzelić wiele pojedynczych wiązek laserowych w ciebie, który trzymasz komórkę, i wiązki które będą mieć skuteczną moc promieniowania do 100.000 watów lub więcej, będą cię zawsze i wszędzie śledzić. Nie trzeba mówić, że problemy będą mieć ptaki które znajdą się na drodze tych wiązek. Tak samo owady, które są stworzeniami o milimetrowych wymiarach, które będą rezonować i selektywnie absorbować milimetrowe częstotliwości, jakich będzie używać 5G.

 

4. Uciekinierzy od WiFi

Co najmniej 20.000.000 ludzi na świecie, i szacuję to skromnie, już zastało skrzywdzonych przez komórki i ich infrastrukturę tak bardzo, że nie są w stanie pracować. Wypędzani są z domów i miast, i nie potrafią żyć w społeczeństwie. Oni są uciekinierami środowiskowymi, i są w każdym kraju. Wielu nie może wychodzić z domu, nie tylko z powodu wież i WiFi, a ponieważ każdy człowiek na świecie ma komórkę.

Oni nigdy nie wychodzą do społeczeństwa by uniknąć tortur kiedy ktoś wyciągnie telefon i dzwoni do kogoś lub wysyła SMSa albo robi zdjęcie czy nawet siedzi koło nich telefonem w kieszeni, bo promieniuje nawet kiedy jest wyłączony, dopóki jest w nim bateria.

Wielu z tych ludzi jest bezdomnych, mieszkają w autach i namiotach, w odległych miejscach, popełnia samobójstwo, i nikt im nie pomaga. Wielu z nich to wasi przyjaciele i sąsiedzi, wasi lekarze, nauczyciele waszych dzieci, wielu więcej to może byli przyjaciele i sąsiedzi, wasi byli lekarze, byli nauczyciele waszych dzieci, może wasz były małżonek/małżonka, wasza matka, ojciec, syn czy córka lub kuzyn/kuzynka.

 

5. EHSy (Electromagnetic Hypersensitivity) nadwrażliwość elektromagnetyczna

 

Te osoby nazywa się, błędnie, wrażliwymi na elektryczność. Tak jak osoby które zatruto milionami petrochemikaliów spadających jak deszcz na nasz świat od II wojny światowej błędnie  nazywa się wrażliwymi na chemikalia.

 

Wrażliwość na elektryczność nie jest chorobą, to nie jest termin medyczny,

•          a czysto polityczny;

•          termin umożliwiający każdemu używającemu komórkę albo komputer bezprzewodowy udawać, że te urządzenia ich nie trują, i to osoby obudzone na prawdę, które nie tylko obudziły się na prawdę, a ośmielają się mówić prawdę;

•          termin umożliwiający każdemu kto wciąż zaprzecza, udawać, że tacy ludzie są nienormalni i mniej niż ludźmi; termin pozwalający dostawcom tych urządzeń sprzedawać je z czystym sumieniem, udawać, że nie popełniają zbrodni przeciwko całej ludzkości;

•          termin pozwalający ludziom udawać, że ich słaba pamięć, bezsenność czy nadciśnienie albo stwardnienie rozsiane, nie mają nic wspólnego z ich komórką i bezprzewodowym ruterem;

•          termin pozwalający krzyczeć ludziom którym nie tylko udało się odkryć co ich zabija,ale którzy odważą się nalegać, że to nie jest ok., że to nie jest normalne, i że trzeba to zatrzymać;

•          termin pozwalający na ignorowanie ich krzyków w imieniu ich samych i pięknej planety;

•          termin pozwalający każdemu kto otworzył oczy na to co się stało, co się dzieje, jakby byli dalej ślepi zamiast być wysłuchanym;

•          termin zezwalający lekarzom przepisywać leki przeciw-lękowe, -depresyjne i pigułki nasenne zamiast mówić pacjentom by pozbyli się WiFi, i wyrzucili komórki;

•          termin zezwalający ludziom poddawać się wymianie biodra, zamiast trzymać komórkę nie w kieszeni, przechodzić przeszczep serca zamiast wyrzucenia sprzętu bezprzewodowego.

 

 6. Konflikt – minerały w twojej komórce

 

Z powodu komórek trwa najgorszy kryzys humanitarny na planecie w tej chwili i przez ostatnie 20 lat w Demokratycznej Republice Konga.

 

W twojej komórce jest rzadki minerał o nazwie tantal, który wydobywa się z rudy pn. koltan.

 

•          ogromna większość światowego koltanu występuje we wsch. Kongo

•          duże ilości koltanu kopią ręcznie dzieci-niewolnicy

•          w prowincji Ituri, gdzie likwiduje się las deszczowy, szykuje się zagładę wschodniego goryla nizinnego, największego z podgatunku goryla

•          czystki etniczne niszczą wszystkie wioski na tej prowincji

•          morduje się pigmejów Mbuti mieszkających na terenach lasów deszczowych w Ituri

•          wszystko żeby oczyścić ogromny teren, żeby wydobywać coraz więcej koltanu, dla miliardów nadających się do wyrzucenia urządzeń które trzymacie w rękach, które stają się przestarzałe, i trzeba je wymieniać praktycznie co roku

•          szacowane 2 mln ludzi we wsch. Kongo, wielu z nich dzieci, wielu z nich praktycznie czy faktycznie niewolników, w strasznych warunkach kopią ręcznie koltan, by transportować go do fabryk w Chinach i Azji wsch., zanim znajdą się w waszych komórkach.

 

Konflikt w Kongo media nazywają wojną domową. Tak nie jest. Jest to wojna o kontrolę nad najdroższymi depozytami mineralnymi świata. Szacuje się, że 5.4 mln ludzi zmarło w pierwszej dekadzie wojny o koltan. Nikt nie wie ilu zmarło w drugiej dekadzie. Przyczyną całego tego niszczenia jest telefon komórkowy.

 

7. Wszystko po to by WAM służyć

 

Jeśli chcesz przez cały czas mieć natychmiastową komunikację i informacje, zniszczysz ziemię. Kiedy tylko zakupisz komórkę i zarejestrujesz ją u dostawcy, to dostawca musi, zgodnie z prawem, postawić tyle wież by ci służyć, gdzie tylko mieszkasz i podróżujesz. Im częściej wchodzisz w Internet, i im więcej masz urządzeń połączonych z Internetem, tym więcej wież dostawca musi stawiać, dopóki nie skończy się widmo, i musi pójść do FCC i poprosić o większe widmo by ci służyć, i kiedy tylko FCC przeprowadzi aukcję wystarczającej ilości widma, firmy które kupują nowe widmo, są zobowiązane przez prawo do ustawienia wystarczającej liczby wież i anten by z niego korzystać, i to jest miejsce, w którym jesteśmy dzisiaj. FCC planuje wystawić na aukcję widmo milimetrowej fali 14.11.2018, i żeby użyć to widmo milimetrowej fali, dostawca będzie musiał wystawić anteny tuż za oknem twojej sypialni.

 8. 5G – Nasilenie zniszczenia

 

5G to tylko nasilenie trwającego przez 22 lata zniszczenia. Noszone przez was w rękach urządzenia mikrofalowe będą dużo potężniejsze. Anteny na ulicach i na placach zabaw dla dzieci, jak i na wieżach kościołów, pomnożą się 10-krotnie, 100-krotnie. Ptaki i owady na tym świecie zastąpią cały czas szumiące wiązki jak lasery. Zamiast każdego co 2-go mężczyzny i co 3-ciej kobiety chorujących na raka, wszyscy zachorujemy na cukrzycę.

Wbrew temu co wszycy mówią, rozwiązaniem nie jest światłowód. Wielu chciałoby myśleć, że tylko kiedy połączymy światłowodem każdy dom i każdą firmę na świecie , wszyscy mielibyśmy super-szybki Internet, bezprzewodowy. Czego ludzie nie wiedzą jest to, że przemysł bezprzewodowy sam teraz wydaje $150 mld układając światłowód wszędzie na planecie. Jest to jedyny sposób w jaki będzie miał wystarczające prędkości dla 5G.

Muszą wystrzelić lasery na całej planecie za pomocą światłowodu, by wystrzelić wiązki laserowe na całej planecie w powietrzu. Po umieszczeniu wszędzie szybkich światłowodowych łączy będą umieszczać miliony anten w tym kablu i nadawać 5G. Chcą wyrwać cały istniejący drut miedziany, cały odległy kabel koncentryczny i tylko stary kabel światłowodowy o niższej prędkości i zastąpić to wszystko superszybkimi łączami światłowodowymi, do których mogą przyczepić anteny. Jeśli opowiadasz się za światłowodem o dużej prędkości, opowiadasz się za 5G.

 

9. LiFi – koń trojański

 

Niektórzy powiedzą, że rozwiązaniem będzie LiFi.

Zamiast niebezpiecznych mikrofal możemy zastosować bezpieczne zwykłe światło [ang. Light]. Mam dla nich wiadomość.

LiFi będzie gorszy.

To nie będzie zwykłe światło. Będzie cyfrowe i pulsujące. Pulsujące na tej samej częstotliwości które niszczą nasz świat. Są to częstotliwości fal mózgowych, częstotliwości impulsów nerwowych, częstotliwości naszych narządów i komórek, i będziemy wchłaniać je dużo skuteczniej. Jeśli falą nośną jest światło, to falą nośną są mikrofale. Nie ewoluowaliśmy z mikrofalami. Mikrofale są dla nas obce, nasze organizmy je odrzucają. Ale światło jest konieczną substancją odżywczą. Krew w naszych żyłach jest niebieska, a w tętnicach jest czerwona, gdyż wchłaniamy czerwone i niebieskie światło jak i kolory pomiędzy. [Krew w tętnicach jest jaskrawo czerwona, wygląda niebieska kiedy jest pokryta skórą. Jest ciemno czerwona gdyż brakuje jej tlenu.] LiFi będzie niszczyć nas od środka jak koń trojański.

 

 10. KOSMOS: olbrzymie floty satelitów 5G na niskiej i średniej orbicie wokół ziemi

 

Do tej pory mówiłem tylko o tym co dzieje się na powierzchni ziemi.

Projekt Partnerstwa 3-ej Generacji / «3rd Generation Partnership Project» (3GPP) ujawniony…. –jest to światowa organizacja ustanawiająca standard dla całej technologii bezprzewodowej – ujawniła specyfikacje techniczne dla 5G w czerwcu 2018. Uwzględnia nie tylko specyfikacje dla 5G na ziemi, ale i specyfikacje dla satelitów 5G w przestrzeni, i floty stelitów 5G będą olbrzymie.

FCC i Międzynarodowa Unia Telekomunikacji już aprobowały te projekty. Firma o nazwie «WorldView», w o r l d v i e w, przygotowuje wystrzelenie floty 4.540 satelitów na niską i średnią orbitę wokół ziemi, żeby zapewnić szybki Internet o niskim opóźnieniu na każdym kwadratowym calu na naszej planecie.

Do partnerów i inwestorów i klientów tego projektu już należą: Airbus, Amazon, Virgin Galactic, Qualcomm, Hughes Network Systems, Intel Side z Luksemburga, Marker LLC z Izraela, Grupo Salinas z Meksyku, SoftBank z Japonii, Bharti Enterprises z Indii, Coca Cola i Honeywell. Firma Elona Muska, SpaceX, przygotowuje się do wystrzelenia 12.000 satelitów na niską orbitę, by zrobić to samo. Każdy satelita będzie miał tysiące milimetrowych anten, wszystkie ułożone w układzie fazowym, wszystkie współpracują ze sobą, żeby skupić wąskie wiązki energii na powierzchni ziemi na całej planecie. Każda wiązka, z każdego satelity, będzie mieć efektywną moc promieniowania do 5.000.000 W.

Boeing już ma pozwolenie na wystrzelenie w orbitę 2.956 takich satelitów.

źródło: http://holdmyticket.com/event/320891-exposed-a-symposium-regarding-5g-birds-bees-and-humanity

Transkrypt wykładu https://vimeo.com/335886644

tłumaczenie:Ola Gordon

 

5GArthur Firstenberg


Source link

Leave a Comment