imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

5 najważniejszych toksyn, które zmieniają krytycznie myślących obywateli w posłuszne owieczki

a-127

Strona główna &gt Zdrowie &gt 5 najważniejszych toksyn, które zmieniają krytycznie myślących obywateli w posłuszne owieczki 5 najważniejszych toksyn, które zmieniają krytycznie myślących obywateli w posłuszne owieczki Jacek Zdrowie

W umysłach większości Amerykanów broń chemiczna występuje tylko w telewizji i filmach, w których źli terroryści i podstępni dyktatorzy używają chemicznej bądź biologicznej broni do zabijania żołnierzy wroga lub niewinnych obywateli w imię jakiejś zbrodniczej „religii” albo dogmatycznych przekonań politycznych.

W rzeczywistości Amerykanie są kontrolowani za pomocą całkiem innego rodzaju broni chemicznej, spod której wpływu rzadko kiedy się otrząsają, pozostając przez całe życie przypominającymi zombie podatnikami głosującymi za większą liczbą kar, mniejszą liczbą praw i wieloma „darmowymi rzeczami”, których raczej nigdy nie dostaną.

Miliony Amerykanów w pewnym momencie w ciągu ostatnich dziesięciu lat zdali sobie sprawę z tego, że Barrack „Szalony” Obama naprawdę nienawidzi USA i robił wszystko, co mógł, aby wzbudzić wśród nich niechęć, nienawiść, niezgodę i podziały. Obama pomógł globalistom przejąć wszystkie media społecznościowe, sieci, gazety, Google, YouTube, FDA, CDC, EPA i USDA, jednocześnie finansując terroryzm, w tym pomagając Iranowi stać się większym zagrożeniem nuklearnym dla świata (Redakcja W-P nie zgadza się z tym stwierdzeniem i kwestię irańską wyjaśni w osobnych artykułach).

Należy zapytać, jak do tego doszło, biorąc pod uwagę, że dziesiątki milionów tych zahipnotyzowanych wyborców to prawdopodobnie inteligentni ludzie, którzy mają „odpowiedzialną” pracę, wychowują dzieci, a nawet przekazują część swoich ciężko zarobionych pieniędzy Partii Demokratycznej? Odpowiedź na to pytanie jest prosta i brzmi: krajowa broń chemiczna.

Prawie każdy Amerykanin, który głosował na Donalda J. Trumpa, zdawał sobie sprawę przed wyborami, że mówi on prawdę, twierdząc, że mass media są „wrogiem ludzi”. Będąc wielkim orędownikiem biznesu Trump nie wspomniał jednak o tym, że koncerny spożywcze i farmaceutyczne znają podstawową formułę umożliwiającą pranie mózgu przez media. Wiedział, że jeśli nie ogłupi się mas, nie będą nadal kupowały i konsumowały śmieciowej nauki, która sprawia, że ulegają urokowi propagandy.

Formuła jest prosta – nafaszerować otępiającymi mózg chemikaliami codzienne pożywienie i popularne lekarstwa. Osoby spożywające organiczną żywność, stosujące naturalną medycynę oraz posiadające ziemię i broń z reguły nie głosują na gadające głowy, które obiecują darmowe jedzenie, darmową edukację i darmową służbę zdrowia „dla wszystkich”. Mądre powiedzenie mówi, że jeśli coś brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe, to takie nie jest.

Jak zatem rząd najpotężniejszego państwa na świecie ogłupia i pierze mózgi 50 milionom ludzi, aby głosowali za odebraniem im ich niezbywalnych praw i swobód, wierząc jednocześnie, że są reprezentowani przez przywódców, którzy nie planują przekształcić ich kraju w komunistyczne bagno pod przykrywką socjalizmu? Odpowiedzią jest wyżej wymieniona formuła. Większość Amerykanów wierzy, że żywność, jaką można znaleźć w typowym sklepie spożywczym, nadaje się do jedzenia, ponieważ mniemają, że FDA chroni ich przed spożywaniem chemikaliów.

Ci sami ludzie ufają, że większość lekarstw przepisywanych i polecanych przez lekarzy chroni ich należycie przed chorobami i leczy ich zaburzenia,

bowiem ich zdaniem CDC ich chroni. W rzeczywistości jest całkowicie odwrotnie.

Nauka dowodzi, że fluorek sodu obniża ludzkie IQ i powoduje raka, a mimo to jest on wciąż dodawany do wody wodociągowej w większości miast w USA. Oczywiście celowo.

Najpopularniejsze szczepionki, te przeciwko grypie, są nafaszerowane rtęcią, która uszkadza mózg i układ nerwowy u ludzi. CDC zaleca co roku masowe wstrzykiwanie rtęci wszystkim kobietom w ciąży i sześciomiesięcznym niemowlętom.

Prawie każdy lek psychiatryczny obecny na rynku wywołuje depresję, lęki, dezorientację, zwątpienie i inne fizyczne i psychiczne schorzenia, które powstrzymują ludzi przed krytycznym myśleniem, pozbawiając ich jasności umysłu.

Zdaniem nauki olej rzepakowy prowadzi do utraty pamięci, dezorientacji, zaburzenia zdolności poznawczych i demencji. Czy nie jest dziwne, że większość wyborców Demokratów nie może sobie przypomnieć, co się działo kilka tygodni lub miesięcy wcześniej? Każdy dzień jest dla nich niczym „Dzień Świstaka”.

Genetycznie modyfikowana żywność zawiera chemiczne pestycydy, insektycydy i herbicydy, które powodują rozpad narządów oczyszczających nasz organizm i systematycznie niszczą mózg, powodując raka i demencję. Im więcej jesz, tym bardziej chory i głupszy się stajesz.

Oto 5 najważniejszych toksyn, które zmieniają krytycznie myślących obywateli w posłuszne owieczki, aby globaliści mogli kontrolować wybory. Na tym opiera się współcześnie krajowa broń chemiczna.

Źródło: https://www.naturalnews.com/2018-11-19-top-5-toxins-obedient-sheeple.html

Tłum. Nexus


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment