imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

11. edycja Światowego Forum Miejskiego w Katowicach będzie szansą dla polskiego biznesu

1_55.jpg


Małgorzata Jarosińska-Jedynak, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej zaprasza biznes do współpracy na WUF11, Światowym Forum Miejskim, które odbędzie się w dniach 26-30 czerwca 2022 r. w Katowicach.

WUF11 to doskonała okazja do promocji polskiego biznesu – rozwiązań smart city, ekologicznego transportu, sprawiedliwej transformacji z zaangażowaniem firm oraz realizacji celów zrównoważonego rozwoju (CSR).

Szczegóły zaangażowania przedsiębiorców i ścieżka zgłaszania pomysłów będą wypracowywane w ramach nieformalnej grupy ds. kontaktów z biznesem, która będzie współpracować z organizatorami WUF11 – UN-Habitat, Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Miastem Katowice.

Przygotowania do WUF11 będzie wspierać grupa biznesowa, która nieformalnie będzie działać przy pełnomocniku rządu ds. organizacji Światowego Forum Miejskiego w Katowicach w 2022.

„Współpracujemy ze środowiskiem akademickim, z ludźmi młodymi, z samorządami i bardzo ważne, aby również biznes, sektor przedsiębiorców mógł zaangażować się w to ważne dla nas wydarzenie poprzez rozmowy networkingowe, poprzez możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług w części wystawienniczej oraz poprzez zaangażowanie w program Światowego Forum Miejskiego. Chcemy, aby forum było taką platformą wymiany doświadczeń, myśli, idei i miało również swoje odzwierciedlenie w późniejszych działaniach i współpracy pomiędzy przedsiębiorcami” – podkreśliła Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

11. edycji Światowego Forum Miejskiego w Katowicach będzie poświęcone webinarium z cyklu Idea Rozwoju Twojego Biznesu „Biznes dla smart&green city”, którego transmisję będzie można obejrzeć 29 listopada 2021 r.

Szczegółowy program webinariów oraz link do transmisji online znajduje się na stronie https://www.parp.gov.pl/component/site/site/idearozwojubiznesu.

Źródło informacji: PAP MediaRoom


Source link

Leave a Comment