imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

10 najbardziej ABSURDALNYCH i BARBARZYŃSKICH procedur, operacji i „terapii” medycznych

a-96-1200x630

Strona główna &gt Zdrowie &gt 10 najbardziej ABSURDALNYCH i BARBARZYŃSKICH procedur, operacji i „terapii” medycznych 10 najbardziej ABSURDALNYCH i BARBARZYŃSKICH procedur, operacji i „terapii” medycznych a303 Zdrowie

Jeśli chodzi o tyranię medyczną, Kalifornia jest najgorszym stanem w USA. Tam biurokraci naśladują Trzecią Rzeszę, naruszając Kodeks Norymberski wymuszając ryzykowne, toksyczne szczepionki na dzieciach, absolutnie bez poinformowanej zgody.

W dzisiejszym artykule przeczytaj dlaczego Kalifornia teraz przypomina nazistowskie Niemcy.

(Natural News) Od stuleci badano liczne „śmiertelne” terapie, ale kilka wyróżnia się jako najbardziej absurdalne i barbarzyńskie. Tylko dlatego, że coś istniało przez setki czy nawet tysiące lat, albo że „każdy” to robi, nie oznacza iż to działa. Wręcz odwrotnie, niektóre z najbardziej popularnych leków dzisiaj są formami „epickiego zawodu” terapii medycznych, ale jakoś masmedia i wielka farma dalej sprzedają je jako „głównego nurtu” albo „najlepszą szansę” przeżycia, podczas gdy to wszystko to ogromne kłamstwo głoszone przez sfałszowane badania i przekręcone dane statystyczne. Zdajmy sobie też sprawę z tego, że określenie „barbarzyński” nie musi oznaczać czegoś sięgającego ciemnych wieków albo czasów jaskiniowca, bo mamy wielu „barbarzyńskich jaskiniowców” praktykujących medycynę dzisiaj. Przyjrzyjmy się 10 najbardziej barbarzyńskim „nowoczesnym” terapiom.

#1. Lizolowy prysznic na kontrolę urodzeń

Większość konsumentów zna lizol jako przerażającą miksturę chemiczną używaną do zabijania drobnoustrojów w łazience. Większość wykształconych ludzi wie, że nie można stosować jej na skórę ani wdychać. Ale jeszcze w 1965, kiedy środki antykoncepcyjne były nielegalne w Ameryce dzięki Prawu Comstock, i kobiety zachęcała kampania reklamowa lizolu, i szanowani lekarze (w tym położnicy) do pryszniców lizolowych jako taniej i wygodnej metody kontroli urodzeń. Wierzcie albo nie, była popularna. Smutne było to, że nie działała i była bardzo toksyczna.

#2. Wypijanie albo wstrzykiwanie rtęci

Tak, nie tak dawno temu, lekarze zalecali wypijanie najbardziej toksycznego, nie radioaktywnego metalu ciężkiego na ziemi jako „leczenie” kiły i duru brzusznego, aż w końcu zrozumieli, że rtęć zabijała ludzi. Słyszeliście w ogóle o „zespole szalonego kapelusznika”? Tak, to było prawdziwe. Producenci filcowych kapeluszy wdychali opary rtęci i tracili rozum. Dzisiaj barbarzyńscy dentyści dalej wkładają rtęciowe plomby (srebro albo „amalgamat”) w jamy ustne pacjentów, lekarze i pielęgniarki nadal wstrzykują rtęć ciężarnym kobietom, 6-miesięcznym niemowlętom, dzieciom, dorosłym i starszym (wymienioną jako tiomersal na ulotce wielo dawkowej szczepionki przeciwko grypie), myśląc, że jakoś to ochroni ludzi przed raczej łagodnym wirusem, który każdy zdrowy organizm może zwalczyć w ciągu kilku dni, albo zupełnie zapobiec. Fakt jest taki: CDC NIE usunęła rtęci ze wszystkich szczepionek, wystarczy sprawdzić ich portal /check their own website jeśli nie wierzycie.

#3. Lobotomia

Nakłuwanie mózgu w próbach leczenia zaburzeń psychiatrycznych było popularne w ciemnych i średnich wiekach. Jest podobne do operacji mózgu dzisiaj w przypadku raka mózgu, zamiast zbadania substancji chemicznych zjedzonych przez osobę (i wstrzykniętych w szczepionce), które wywołały mutację komórek i atak na mózg.

#4. Leczenie elektrowstrząsami

Niestety, jest jeszcze wielu lekarzy-sadystów, którzy kochają stosowanie „terapii” elektrowstrząsowej na pacjentach, szczególnie chorych psychicznie i tych z depresją (każdy się tu kwalifikuje). Teraz dostała nową fantazyjną nazwę – „terapia elektro-konwulsyjna” – jakby to miało cokolwiek zmienić. Lekarze uważają, że stymuluje mózg, oraz, że wywołanie drgawek jest „bezpieczne i skuteczne” w leczeniu manii albo myśli samobójczych. Psychiatrzy do dnia dzisiejszego lubią stosować je na dzieciach i nastolatkach upośledzonych umysłowo. Kto nie chciałby popełnić samobójstwa po tych barbarzyńskich torturach?

#5. Późna aborcja

Liberałowie nazywają to „prawami reprodukcyjnymi”, ale znowu, zgodnie z tym ekstremalnym programem, nie przeszkadza im zabicie dziecka godzinę przed urodzeniem. Jest wiele zrównoważonych, kochających się par, które chciałaby adoptować dziecko, ale globalistów, którzy pchają do kontroli populacji przez programy jak prze-ohydne Planowane Rodzicielstwo (PP) to nie obchodzi, zwłaszcza jeśli dzieci są czarne. To dlatego ośrodki PP są strategicznie umieszczone w centrum miast. Pomyślcie o tym przez chwilę. Barbarzyńskie jest zabijanie tych żywych dzieci, które mają serca, mózgi, świadomość, dusze, i które, przez większość czasu, byłyby zdrowe, całkowicie dobrze funkcjonującymi istotami ludzkimi, nawet urodzone w trzecim trymestrze ciąży.

#6. Usuwanie zębów i narządów w przypadku choroby umysłowej

Tego szalbierza dalej nazywają „obrońcą medycyny konwencjonalnej”, bo medycyna alopatyczna jest nadal przeważnie barbarzyńska, korzystająca z leków chemicznych, chirurgii inwazyjnej, i terapii radiacyjnych. Ale cofnijmy się do początku lat 1900, kiedy psychiatra o nazwisku Henry Cotton działał jako dyrektor medyczny w New Jersey State Hospital w Trenton. Ten świr usuwał narządy i zęby żeby zwalczać infekcje bakteryjne, cały czas twierdząc iż leczył swoich pacjentów. Nawet osoby które zabił liczył jako „wyleczone” (bo „już nie cierpiały”) fałszywie twierdząc iż jego wskaźnik sukcesu wynosił 85%. Dr Cotton najpierw usuwał zęby, następnie zatoki, następnie woreczki żółciowe, żołądki, jajniki, jądra i okrężnice żeby zwalczyć infekcje bakteryjne. Wielu pacjentów wciągano na stoły chirurgiczne i przywiązywano przed „leczeniem”-torturą.

#7. Operacje na dzieciach bez znieczulenia

Chirurdzy w Ameryce wierzyli, że operowanie niemowląt bez znieczulenia jest etycznie w porządku, narażając je na intensywny ból i traumę. Od cięć skalpelem po wszywanie zszywek i szwów, ludzkie dzieci cierpiały z powodu straszliwego bólu, ponieważ „nowoczesna medycyna” była nadal barbarzyńska, a aroganccy chirurdzy zachodni podawali dzieciom tylko środki rozluźniające mięśnie, aby je uciszyć i sparaliżować, kiedy „wykonywali swoją magię”. Było to powszechne i uznawane za „standardową procedurę operacyjną” w Ameryce do lat 1980.

#8. Operacja zespołu cieśni nadgarstka / Carpal tunnel syndrome (CTS)

Wielu ludzi, którzy pracują na liniach montażowych lub na komputerze przez cały dzień dobrze o tym wie. Można by pomyśleć, że chirurgia inwazyjna to jedyne lekarstwo, ale tak nie jest. Miliony ludzi podchodzą pod nóż dla CTS, ale kończą z odciętymi nerwami, ograniczonym zakresem ruchu, niemożnością użycia kciuka i niewielką lub żadną poprawą. Druga runda operacji ma jeszcze mniejsze szanse powodzenia niż pierwsza runda barbarzyńska. Ale czy to naprawdę jest CTS, czy tylko zespół górnego otworu klatki piersiowej / thoracic outlet syndrome, ból który wychodzi z szyi i ramion? Ironią tego wszystkiego jest to, że CTS jest w rzeczywistości spowodowany stanem zapalnym i uwięzieniem środkowych nerwów w nadgarstkowym tunelu wnętrza nadgarstka. Lepiej byłoby odwiedzić masażystę i kręgarza /chiropraktyka w poszukiwaniu nieinwazyjnych rozwiązań o znacznie wyższych wskaźnikach pozytywnych wyników.

#9. Operacje zmiany płci (zwłaszcza u dzieci)

Barbarzyństwo polega na okaleczeniu organizmu na całe życie, zwłaszcza gdy angażuje ono dzieci i nastolatków, które są jeszcze niedojrzałe i nie powinno się im pozwolić na samodzielne podejmowanie decyzji. Po odcięciu penisa lub wycięciu łechtaczki mogą skończyć się wszelkie funkcje seksualne i czucie, a także spowodować inne dożywotnie problemy. Wiele osób, które poddają się tego rodzaju operacjom, w końcu popełnia samobójstwo (wskaźniki są dość wysokie). Medyczne i socjologiczne reperkusje to żywe koszmary.

Wiele osób chciałoby później odwrócić to, co zostało zrobione, ale nie mogą. Ci ludzie cierpią na paraliżujące stopnie depresji mieszane z myślami samobójczymi. Ponad 40% osób transpłciowych usiłuje popełnić samobójstwo i 20 razy częściej umiera w wyniku samobójstwa niż w populacji ogólnej. Dodatkowo leczenie hormonalne jest niebezpieczne (szczególnie w okresie dojrzewania) i może łatwo wywoływać guzy nowotworowe.

#10. Chemoterapia

Kto przy zdrowych zmysłach używałby ciągłych dawek substancji rakotwórczych, by spróbować wyleczyć chorobę komórek wywołaną przez spożywanie ciągłych dawek substancji rakotwórczych? Mniej niż 3% chemioterapii w ogóle działa. Czy wsiadłbyś do samolotu i ryzykował życie, gdybyś miał tylko 3% szans na bezawaryjne lądowanie? Chemia jest barbarzyńska. Sam fakt, że jest używana dzisiaj, nie kwalifikuje jej jako „nowoczesną medycynę”. Czy nie powinieneś otrzymać zwrotu pieniędzy, gdy chemia zawiedzie?

Istnieje kilka bardziej barbarzyńskich „terapii medycznych”, które nie znalazły się w pierwszej dziesiątce, w tym liposukcja, usuwanie migdałków, usuwanie zębów mądrości, usuwanie przewodu pokarmowego w celu utraty wagi, leki psychiatryczne (SSRI) i usuwanie mięśni czaszki w przypadku migrenowych bólów głowy. Ludzie, są naturalne środki na każdą dolegliwość pod słońcem. Nie wchodźcie pod nóż ani nie dajcie się nabrać na chemikalia wywołujące raka, tylko dlatego, że jakiś znachor, który chodził na studia przez 8 lat, by nauczyć się żonglować substancjami chemicznymi, kazał to zrobić. Skonsultujcie się najpierw z lekarzem naturopatą, ponieważ czysta, ekologiczna żywność naprawdę jest „twoją medycyną”.

12.11.2018 – S.D. Wells

Źródło: https://www.naturalnews.com/2018-11-12-10-most-absurd-and-barbaric-medical-procedures.html

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment