imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

1 sierpnia 2018 r. – początek wojny o Suwerenną Polskę

aooa

Strona główna &gt Polska &gt 1 sierpnia 2018 r. – początek wojny o Suwerenną Polskę 1 sierpnia 2018 r. – początek wojny o Suwerenną Polskę AdRo203 Polska 0

30 lat temu wypowiedziano Polsce wojnę hybrydową, ale większość Polaków tego nie zauważyła i ciągle nie zauważa.

Trwa hipnoza Polaków okłamywanych przez cynicznych polityków Okrągłego Stołu, którzy wbijają do młodych głów – podobnie jak 74 lata temu, że najświętszym obowiązkiem Polaków jest ginąć za żydowskie interesy. Celebrowanie klęsk było wpisane w kanon PiSowskiej polityki od zawsze, ale obecnie urosło do rangi sztandaru i programu na przyszłość.

Przychodzi ostatecznie czas na pokazanie prawdziwego, prosyjonistycznego oblicza PiS oraz udawanego sporu politycznego z ich sztucznie wykreowaną opozycja – również jak PiS o rodowodzie okragłostołowym.

Żydowsko- anglosaski projekt niszczenia Polski rozpoczął się od powołania przez żydowsko- anglosaskie służby KOR, następnie wykreowania i sfinansowania Solidarności jako destrukcyjnej siły antypolskiej, ostatecznie przybrał postać tzw. liberalno- demokratycznej transformacji ustrojowej.

Obecnie rozpoczęto proces bezpośredniego przejmowania państwa polskiego – jego zasobów naturalnych, majątku państwowego i prywatnego przez żydowsko-anglosaskie mafie polityczne.

Wypowiedziano 30 lat temu wojnę hybrydową Polsce, ale wiekszość Polaków tego nie zauważyła i ciągle nie zauważa. Dlatego przyszedł czas na wzmożone uświadamianie i na adekwatną reakcję Polaków.

W dniu 1 sierpnia 2018 r. oświadczamy, że przyjmujemy warunki i wzywamy polskich patriotów do wojny z żydowsko-anglosakimi okupantami Polski aż do zwycięstwa oraz ostatecznego i całkowitego odzyskania Polski przez Polaków.

Zarząd Partii

Polska Patriotyczna

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=X2669jXefRQ?feature=oembed&w=640&h=360]

Za: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/144904,1-sierpnia-2018-r-poczatek-wojny-o-suwerenna-polske

Data publikacji: 2.08.2018

III RPPartia interesów SyjonistycznychPolska neokolonią syjonizmu
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment